مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان گفت: همزمان با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ششمین دوره نمایشگاه های مدرسه انقلاب در مدارس استان برپا می شود.

به گزارش ندای گیلان،یاسر تقوی صبح امروز در نشست خبری از برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدارس گیلان خبر داد و با بیان اینکه تقویت روحیه انقلابی و انگیزه دانش آموزان در پیگیری آرمان‌های ملی، جهانی و تمدنی انقلاب اسلامی اهداف این طرح است و اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف ارتقای سطح انگیزه و تعلق نوجوانان نسبت به جبهه حق در تقابل تاریخی با جبهه باطل، آشنایی با شخصیت و آرمان امام(ره) و مقام معظم رهبری، تقویت بیشتر هویت اسلامی دانش آموزان،  برانگیختن خلاقیت و توانمندی دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی و هم‌ افزایی و همکاری صمیمی بین تشکل‌ های دانش‌آموزی برپا می شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه ها سال گذشته در ۵۷ مدرسه استان دایر شده بود افزود: نمایشگاه‌ های مدرسه انقلاب از 14 بهمن در مدارس متخب استان دایر و تا 22 بهمن ادامه خواهد داشت.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در سه محور  «دیروز ما»، «امروز ما» و «فردای ما» خاطرنشان کرد: نمایشگاه مذکور در بخش های « قرارگاهی»، « مطالعاتی ـ تحقیقی» و « تولید محصول» دایر خواهد شد