هم اکنون مردم شهر جدیدالتاسیس پیربازار در محل شهرداری و شورای این شهر تجمع کرده و از جلسه طرح سوال و استیضاح شهردار جلوگیری کردند.

به گزارش ندای گیلان از رشت؛ هم اکنون مردم شهر جدیدالتاسیس پیربازار در محل شهرداری و شورای این شهر تجمع کرده و از جلسه طرح سوال و استیضاح شهردار جلوگیری کردند.

مردم خشمیگن پیربازار خطاب به اعضای شورای جدید که با دستور موقت دیوان کشور موقتاً بر سرکار گمارده شده اند تا رای قطعی پرونده شورای شهر پیربازار در دیوان کشور صادر گردد، بلافاصله در یک ماه اخیر پس از روی کار آمدن دو بار طرح سوال از اولین شهردار تازه منصوب را جهت برکناری وی مطرح کرده اند و این در حالی است که نیمی از ۲۰ سوال مطرح شده در جلسه اول توسط شهردار این شهر پاسخ داده شده و دوباره بصورت تکراری مطرح شده است!

مردم ناراحت از عملکرد شورای شهر این شهر جدیدالتاسیس با بیان اینکه وقتی هنوز شهرداری شناسه دریافت نکرده و هیچگونه حساب بانکی نمیتواند افتتاح کند، شهردار این شهر چگونه باید عملکرد داشته باشد تا مورد ارزیابی شورا قرار گیرد افزودند؛ شهردار این شهر که یک جوان بومی و بی حاشیه و سالم است تاکنون بیش از یک میلیارد ریال بصورت شخصی برای اداره شهر و شهرداری هزینه نموده است و از امکانات شخصی خود برای شهرداری استفاده می کند که این جای تقدیر دارد.

مردم پیربازار خطاب به اعضای شورا گفتند: به جای استیضاح عجولانه و جناح بازی به شهردار این شهر کمک کنند تا با همدلی و کمک مسئولان بالادستی برای این شهر جذب اعتبار داشته باشند.

این مردم عصبانی از عملکرد شورای شهر تاکید کردند که این اقدامات آنان و به حاشیه بردن و بد نام کردن شهر پیربازار صدمات جبران ناپذیری را به این دیار کهن و باقدمت و مردم و شهروندان آن خواهد زد و ذهنیت بدی را در افکار عمومی نسبت به پیربازار به جای خواهد گذاشت.

3

12