فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج) و تمامی نیروهای امنیتی بازوهای محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش ندای گیلان از رشت، سردار محمد عبدالله‌پور ظهر امروز در اولین همایش سربازان گمنام اطلاعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج) و تمامی نیروهای امنیتی بازوهای محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، اظهار کرد: خیلی از اقدامات سربازان گمنام در سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان دیده نمی‌شود و تمامی برنامه‌های آنان گمنام ولی جهادی است.

وی با اشاره به نقش نیروهای امنیتی و سربازان گمنام اطلاعات سپاه در ایجاد آرامش در جامعه گفت: سربازان گمنام اجر خود را از پرورگار خواهند گرفت زیرا بسیاری از کارهای آنان یادآور روزهای دوران دفاع مقدس است‌.

فرمانده سپاه قدس گیلان، پیروزی انقلاب اسلامی را زمینه‌ساز انقلاب جهانی حضرت ولی عصر(عج) تصریح کرد: انقلاب اسلامی آغاز انقلاب جهانی حضرت مهدی است زیرا سربازان گمنام امام زمان(عج) را باید این فرصت را غنیمت شمرده و زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) باشند.

عبدالله‌پور با تاکید بر لزوم توجه به افزایش صبر و استقامت در بین آحاد مردم و به ویژه در بین نیروهای سازمان اطلاعات سپاه و حفاظت اطلاعات سپاه قدس گیلان افزود: اگر صبر و استقامت کنیم نزول و کمک ملائکه و پروردگار را شاهد خواهیم بود، لذا اگر سربازی امام عصر(عج) و مقام معظم رهبری را پذیرفتیم باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و از ایشان تبعیت کنیم زیرا مسیر رستگاری اجرای همین مهم است.

وی با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در ایام اغتشاشات در گیلان خوش درخشیده و باعث ایجاد امنیت در جامعه شدند، تصریح کرد: در استان گیلان و در سریعترین زمان ممکن بسیاری از لیدرهای آشوبات شناسایی و بازداشت شدند که این امر حاکی از تلاش شبانه‌روزی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در گیلان است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به تواسع به حق و تواسع به صبر گفت: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری در فرمایشات خود توجه به فریضه قطعی جهاد تبیین است زیرا انجام این فرضیه منجر به تشخیص حق از باطل می‌شود.