رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان گيلان از شناسايي و دستگيري روانشناس قلابي كه در شبکه اجتماعي موبايلي خانم جوان گیلانی را به مرگ تحريك كرده بود، در يكي از استان هاي مركزي كشور خبر داد.

سرهنگ”ايرج محمدخاني”  با اعلام اين خبر گفت: در پي ارجاع یک فقره پرونده از دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهي خانم جوان گیلانی مبني بر اينکه فردي با معرفي خود به عنوان خانم روانشناس در شبکه هاي اجتماعي موبايلي وی را فریب داده و پس از اطلاع از مشکلات روحی و روانی نامبرده، باعث تحريك وی به مرگ شده، موضوع در دستوركار اين پليس قرار گرفت.
رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات استان گيلان افزود: با تحقيقات از بزه دیده و پي جويي هاي فني و پليسي، كارآگاهان پليس فتا موفق شدند روانشناس قلابي شبکه اجتماعي موبايلي را كه مردي 25 ساله، اهل و ساکن يكي از استان هاي مركزي بود را شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي وي را دستگير كنند.
سرهنگ محمدخاني اظهار داشت: با توجه به ادله ديجيتال كشف شده، متهم به صراحت به بزه انتسابي و اينكه با سوء استفاده از عنوان جعلی ” خانم روانشناس ” در شبکه اجتماعي موبایلی، بزه دیده را که از مشکلات روحی و روانی رنج می برده اغفال و وی را تحريك و ترغیب به مرگ كرده است، اعتراف كرد .
رئيس پليس فتا استان گيلان در پايان با بيان اينكه متهم پس از معرفي به مرجع قضایی با صدور قرار وثیقه روانه زندان شده و پرونده متهم براي شناسايي ساير بزه دیدگان در پليس فتا مفتوح و درحال رسيدگي مي باشد، از شهروندان خواست در صورت مواجهه با موارد اين چنيني مي توانند با مراجعه به پليس فتا فرماندهي انتظامي استان گيلان موضوع شکايت خود را پيگيري نمايند.