شهردار پیربازار حوزه کاری شهرداری و بنیاد مسکن را مشابه یکدیگر دانست.

به گزارش ندای گیلان از رشت، علی اکبر پورعلی شهردار پیربازار با حضور در اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با مهندس حامد دائمی دیدار در راستای گسترش تعاملات و بهبود در روند پیشرفت پروژه های اجرایی  گفتگو کرد.

در این دیدار دائمی به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن در حوزه های مختلف پرداخته و گفت: با توجه به اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از طراحی تا اجرا، توانمندی های بالایی در اجرای پروژه های عمرانی دارد، آمادگی لازم را برای گسترش تعاملات و همکاری ها با شهرداری پیربازار دارد. وی بر تعامل و هم افزایی بیشتر بین شهرداری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه، شهرداری به عنوان ارگان خدمات رسان به شمار می آید، می تواند در اجرای پروژه های بزرگ و ماندگار و در نهایت توسعه استان به این نهاد کمک نماید.

در ادامه پورعلی با بیان اینکه، به منظور توسعه و رونق فعالیت های عمرانی در سطح شهر، همواره در کنار بنیاد مسکن تلاش خواهیم نمود، گفت: با توجه به اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای پروژه های عمرانی  ظرفیت بالایی دارد، شهرداری پیربازار همواره سعی نموده از توان فنی و مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای پروژه های عمرانی مناسب و اصولی استفاده نماید. وی حوزه کاری شهرداری و بنیاد مسکن رامشابه یکدیگر دانست و تصریح کرد شهرداری پیربازار آمادگی دارد در فعالیتهای عمرانی در کنار مجموعه بنیاد مسکن قرار گیرد . شهردار پیربازار در  ادامه از همکاری شهرداری برای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و افزود: شهرداری این آمادگی را دارد درکمترین زمان ممکن نسبت به اقدامات قانونی نقشه برداری،صدور پروانه ساختمانی این طرح اقدام نماید.