فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اجرای بیش از ۷۰۰ عنوان برنامه همزمان با هفته بسیج در این شهرستان گفت: این برنامه‌ها در ۳۰۰ پایگاه مقاومت برگزار می‌شود.

به گزارش ندای گیلان از رشت، سرهنگ محمد نیک‌فطرت بعد از ظهر شنبه در نشست خبری با موضوع تشریح برنامه‌های هفته بسیج با اشاره به اینکه مهمترین ابزار در جنگ ترکیبی رسانه است، اظهار کرد: اثرگذاری و میزان نفوذ رسانه در شرایط امروز جامعه بسیار حائز اهمیت است و تبلیغات نقطه آغاز بسیاری از جنگ‌ها در منطقه است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه بیش از ۷۰۰ عنوان برنامه اجرایی برای هفته بسیج در نظر گرفته شده است، افزود: این برنامه‌ها در ۳۰۰ پایگاه مقاومت شهرستان رشت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این برنامه‌ها در ۴ قالب تدوین شده که شامل خدمات رسانی و محرومیت زدایی، جهاد تبیین و نقش آن در این ایام، جهاد فرهنگی و نمایش اقتدار است.

سرهنگ نیک فطرت با بیان اینکه شاخص برنامه‌های بسیج، پایگاه محور است، عنوان کرد: سیاست سپاه این است که هر پایگاه به عنوان یک رده نظامی و نماینده نظام برای حل مشکلات هر منطقه باشد و ۹۰ درصد برنامه‌ها ویژه پایگاه‌های مقاومت طراحی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به برنامه‌های تجمیعی هفته بسیج در گیلان گفت: برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر، رزمایش مواسات توزیع ۵ هزار بسته معیشتی به صورت خودرویی، جشنواره مالک اشتر، غبارروبی گلزار شهدا، تجلیل از حافظان و مربیان قرآنی از جمله مهمترین برنامه‌های این هفته است.

وی با بیان اینکه گشت رضویون با هدف تأمین امنیت محلات انجام می‌گیرد، افزود: این گشت به منظور بررسی و احصا مشکلات و حضور در محلات اجرا می‌شود.