سردار عزیز اله ملکی با صدور پیامی، شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور مردمی ایران و هیئت همراهش را تسلیت گفت.

به گزارش ندای گیلان از رشت،در پیام تسلیت فرمانده انتظامی گیلان آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
«و لاتحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»
خبر حادثه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه و استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از همراهان آیت الله رئیسی برای همه ملت شریف، قدرشناس و متدین ایران اسلامی بسیار سخت و سنگین بود.
در بخشی از این پیام اشاره شده است: به محض وصول این خبر، ملت بزرگ ایران در هر گوشه و کناری دست به دعا برداشته و خاضعانه از درگاه الهی خواستار سلامتی و نجات جان رئیس جمهور و همراهانش شدند، اما متاسفانه تقدیر به گونه‌ای دیگر رقم خورده بود و رئیس جمهور محبوب کشور در آستانه میلاد حضرت رضا (ع) به مولا و مقتدای خود پیوست.
امروز هر وجدان بیداری می‌تواند در محضر عدل الهی گواهی و شهادت بدهد که رئیس جمهور محبوب و مردمی جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم و گشودن گره‌ای از مشکلات آنها کوتاهی نکرد و سرانجام نیز در راه خدمت به مردم و این نظام الهی مفتخر به پوشیدن لباس زیبای شهادت شد و به همرزمان شهیدش پیوست.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ انتظامی گیلان این واقعه تلخ را به محضر حضرت بقیه الله، رهبر معظم انقلاب، خانواده شهدا و مردم قدرشناس ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و برای شهدای عزیز این سانحه علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل از درگاه خداوند منان خواستارم.