افشای بی بندوباری کثیف در ایران؛

زن جوان: شوهرم مرا وادار به رابطه نامشروع سه نفره می کرد/رابطه چند نفره با همسران یکدیگر در بین دوستان ما رواج دارد!

  پرینت
زن جوان: شوهرم مرا وادار به رابطه نامشروع سه نفره می کرد/رابطه چند نفره با همسران یکدیگر در بین دوستان ما رواج دارد!
شناسه خبر : 134826 | تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲ |
زن جوان گفت:دیگر محرم و نامحرم برایم معنی نداشت و با افراد جدیدی دوست شدیم و با آن ها رفت و آمد خانوادگی برقرار کردیم که همه آن ها نیز از خانواده هایی بی بند و بار بودند تا اینکه وارد رابطه مثلثی با حضور همسرم و فرد دیگر شدم...

به گزارش ندای گیلان، زن جوان: شوهرم مرا وادار به رابطه نامشروع سه نفره می کرد این بی بند و باری های کثیف که نام رابطه مثلثی بر آن نهاده اند، زندگی و آینده ام را در آستانه نابودی قرار داده است زیرا با این روابط زشت و هرزگی بنیان های اعتقادی، مذهبی و خانوادگی از بین می رود و اجتماع به فساد کشیده می شود، به همین دلیل …

 این ها بخشی از اظهارات زن ۳۶ساله ای است که برای شکایت از همسرش به اتهام ضرب و جرح عمدی وارد کلانتری سجاد مشهد شده بود. این زن جوان که چهره غمبارش حکایت از یک آشوب درونی داشت، در حالی که با شرمندگی و خجالت زده راز عجیبی را فاش می کرد، درباره ماجرای وحشتناک رابطه شوم مثلثی به کارشناس اجتماعی کلانتری سجاد مشهد گفت: ۱۵سال قبل با همسرم که آن زمان دانشجوی یکی از رشته های مهندسی بود، ازدواج کردم.

اگرچه «جمال» دانشجوی کارشناسی ارشد بود و به همین دلیل در تنگنای مالی قرار داشتیم اما از این ازدواج بسیار راضی و خوشحال بودیم. با آن که حتی برای اجاره منزل از اطرافیان مان پول قرض می گرفتیم اما پشتکار و تخصص همسرم آینده خوبی را نوید می داد.

به همین دلیل هم خیلی زود روزگار سخت به پایان رسید و همسرم در یکی از ادارات مهم شهری استخدام شد و پله های ترقی را طی کرد تا جایی که به عنوان یکی از مهندسان سرشناس مشهد مطرح شد. طولی نکشید که صاحب بهترین امکانات و خانه و زندگی در منطقه بالای شهر شدیم.

با به دنیا آمدن اولین فرزندم خوشبختی ما کامل تر شد و من هیچ کمبودی را در زندگی احساس نمی کردم اما متاسفانه پول و شهرت و لذت های زودگذر آرام آرام به کم رنگ شدن معنویات در زندگی ما انجامید. کار به جایی رسید که همسرم نه تنها واجبات دینی را انجام نمی داد بلکه اعتقادات اطرافیان مان را نیز به سخره می گرفت و آنان را با نیش و کنایه مورد تمسخر قرار می داد.

او برخی اعتقادات مذهبی را خرافه می دانست و در اعتقادات نشئت گرفته از فرهنگ برهنگی و بی بند و باری غرب غرق شده بود. کم کم افکار و رفتار همسرم در زندگی من نیز تاثیر گذاشت تا حدی که من هم به برخی اعمال مذهبی کم توجه شدم و به حلال و حرام اهمیتی نمی دادم.

دیگر محرم و نامحرم برایم معنی نداشت و با افراد جدیدی دوست شدیم و با آن ها رفت و آمد خانوادگی برقرار کردیم که همه آن ها نیز از خانواده هایی بی بند و بار و معتقد به فرهنگ برهنگی غربی بودند. دیگر نوشیدن مشروبات الکلی در مهمانی ها و مجالس خانوادگی و دوستانه موضوعی کاملا عادی و معمولی بود ولی این ماجراها زمانی بسیار شرم آور شد که اعتقادات زشت غربی در حریم خصوصی و خانوادگی ما جا باز کرد.

زن جوان: شوهرم مرا وادار به رابطه نامشروع سه نفره می کرد

روزی که همسرم پیشنهاد رابطه مثلثی را برای اولین بار مطرح کرد، چشمانم از تعجب گرد شد و سرم درد گرفت اما او با بیان این که انسان نباید خودش را محدود و محصور کند، به سخن سرایی درباره روابط خصوصی افراد در جوامع غربی پرداخت و ارتباط خصوصی زوج ها با حضور دیگر دوستان شان را عادی جلوه داد.

او آن قدر فلسفه بافی کرد که بالاخره من تسلیم خواسته حیوانی و شرم آور او شدم. اگرچه این گونه بی بند و باری های وحشتناک بین دوستان خانوادگی ما رواج داشت و طوری برای آن ها عادی بود که هیچ کدام مخالفتی با برقراری رابطه خصوصی در حضور فردی دیگر نداشتند اما من نمی توانستم این صحنه های زننده را تحمل کنم.

دیگر پول و لذت های زودگذر بنیان های آشیانه ام را سست کرده بود زیرا این رفتارها ریشه های اعتقادات مذهبی مرا نشانه گرفته بود، در حالی که من هنوز به این اعتقادات هر چند کم رنگ شده باور قلبی داشتم و نمی توانستم این اعتقادات را زیر پا بگذارم. به همین دلیل دچار افسردگی شدم و از خودم تنفر پیدا کردم.

دیگر هیچ چیزی در زندگی مرا شاد نمی کرد و همه چیز در سیاهی و تاریکی فرو رفته بود. وقتی برای دومین بار همسرم چنین درخواست شومی را از من کرد، مقابلش ایستادم و او را تهدید به شکایت کردم. این گونه بود که همسرم به شدت عصبانی شد و مرا زیر مشت و لگد گرفت.

من هم به کلانتری آمدم و دیگر حاضر به زندگی در کنار فردی با این افکار کثیف نیستم و …

به شوهرم خیانت می کردم/اکثر دوستان متاهلم دوست پسر داشتند/دوستم از رابطه نامشروعم با ساسان فیلم گرفت

شایان ذکر است، با صدور دستوری از سوی سرهنگ مجدی (رئیس کلانتری سجاد) این پرونده حساس به دایره مددکاری اجتماعی سپرده شد و به طور ویژه مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها
نوشته های مشابه
زن بی حیا شوهرش را با سم تدریجی کشت/مادرشوهر مچ زن خیاتنکار با مرد کابینت ساز در خانه گرفت!
هوسرانی زن متاهل با دو فرزند، به قتل ختم شد|قاتل:فریبا به من گفت شوهرم را بکش
جزئیات قتل ناموسی زن 17 ساله توسط پدرش در اهواز/پدر پس از قتل دختر خیانتکار،خودش را معرفی کرد!
ماجرای تجاوز دو مرد شیاد به 7 زن و دختر جوان با ترفند تاکسی اینترنتی/چرا زنان با پای خود در دام مردان هوس باز می رفتند؟
ماجرای خودکشی زن متاهل بخاطر خیانت همسرش/پای دختر 18 ساله در میان بود!
زن خیانتکار شوهرش را به قتل رساند تا به رابطه شیطانی برسد/زن جوان:دلم برای جسد شوهرم سوخت، او به من خوبی می کرد!+عکس
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.