مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: خدمت جهادی و صادقانه بهترین راه ادای احترام به «شهید جمهور» است.

به گزارش ندای گیلان از رشت، حمزه عشوری امروز در گفت و گو با رسانه‌ها ضمن ابراز تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانشان اظهار کرد: اگرچه از دست دادن رئیس جمهور فقید، فاجعه دردناکی است اما بنا به گفته مقام معظم رهبری، راه خدمت همچنان باز و هموار است و ما مدیران باید با کار و تلاش جهادی، ادامه دهنده راه شهیدان و رئیس جمهور شهید باشیم.

وی افزود: آیت الله ابراهیم رئیسی از لحظه‌ای که فعالیت‌های خویش را برای سربلندی ایران و تلاش برای بهبود شرایط مردم آغاز کرد، علی رغم تمامی فشارها، امید را در دل دل‌های مردم زنده کرد و بنیانگذار مکتبی شد که مفهوم خدمت را باز تعریف کرده و ترازی دیگر از خدمتگزاری و تلاش برای پیشرفت و اعتلای ایران را به نمایش گذاشت.

عشوری ادامه داد: امروز همه دنیا شاهد هستند که نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌های دشمنان، در حال پیشرفت و توسعه است و با عظمت و مستقل به مسیر خود ادامه می‌دهد که این موضوع به برکت مردمی بودن دولتمردان و به پشتوانه ولایت فقیه در کشور است.

وی با تاکید بر اینکه خدمت جهادی بهترین راه ادای احترام به «شهید جمهور» است، اضافه کرد: مدیران باید همانند رئیس جمهوری که در حال خدمت شهید شد، محکم بایستند و کار نیمه تمام بر زمین مانده را به اتمام برسانند.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست گیلان گفت: با حمایت و مشارکت مردمی و با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب با شهدای خدمت و همه شهیدان والامقام این کشور عهد و پیمان می‌بندیم که مسیر پیشرفت کشور را همچنان ادامه خواهیم داد تا شاهد رشد و شکوفایی روزافزون ایران اسلامی باشیم.