گردان‌های القسام در بیانیه‌ای اعلام کرد که در پاسخ به تداوم جنایات صهیونیست‌ها در نوار غزه و کشتار کودکان و زنان در این منطقه، موج جدیدی از حملات موشکی را به تل‌آویو انجام داده است.

به گزارش ندای گیلان، رسانه‌های صهیونیستی در واپسین دقایق شامگاه شنبه از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار خطر حمله موشکی در مناطق گسترده‌ای از مرکز فلسطین اشغالی، تل‌آویو و اطراف آن خبر دادند.

منابع صهیونیستی گزارش دادند که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در دور جدید عملیات موشکی، حداقل یکصد فروند راکت و موشک به تل‌آویو و حومه آن شلیک کرده و ساکنان این مناطق باید هرچه سریعتر به پناهگاه‌ها بروند.

لحظاتی بعد گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس، در بیانیه‌ای اعلام کرد که در پاسخ به تداوم جنایات صهیونیست‌ها در نوار غزه و کشتار کودکان و زنان در این منطقه، موج جدیدی از حملات موشکی را به تل‌آویو انجام داده است.

القسام همچنین با انتشار فیلمی از لحظه شلیک تعداد زیادی از موشک‌ها به سمت صهیونیست‌ها، بر تداوم مقاومت تا پایان تجاوزات اشغالگران به نوار غزه تاکید کرد.

منابع صهیونیستی همچنین تصایوری از تل‌آویو منتشر کردند که نشان می‌دهد یک فروند موشک گنبد آهنین ضمن ناتوانی در رهگیری، دچار اشتباه شده و به خانه‌های غصبی صهیونیست‌ها در محله «غوش‌دان» برخورد کرد.

پیش از این نیز مسئول دفتر شهدا، اسیران و مجروحان جنبش حماس به رژیم صهیونیستی هشدار داد که اگر حمله به غزه ادامه یابد، دیگر هیچ تبادل اسرایی در کار نخواهد بود. /فارس