به گزارش ندای گیلان از رودبار،بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده در حال حاضرکلیه مسیرهای اصلی این شهر باز وتردد در جریان می باشد.

به گزارش ندای گیلان از رودبار،بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده در حال حاضرکلیه مسیرهای اصلی این شهر باز وتردد در جریان می باشد.

مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار در گفتگویی در خصوص سطح انتظارات شهروندان در زمان بارش برف، خاطرنشان کرد:صبر و حوصله شهروندان در ارائه خدمات یک ضرورت است زیرا با شروع عملیات برف روبی، ارائه خدمات همزمان در تمامی نقاط شهری مقدور نیست که در این راستا لازم است شهروندان ما رایاری کنند.
عطایی با بیان اینکه عملیات‌ برف‌روبی همچنان ادامه دارد، بیان کرد: با توجه به اینکه بارش برف ادامه داشته، برخی معابر را بیش از دو تا سه بار برف‌روبی کرده و نمک‌پاشی و برف‌روبی انجام شده است.
شهردار رودبار عنوان داشت:خوشبختانه در سایه زحمات ستاد برف روبی شهرداری رودبارمشکل خاصی در خصوص عبور و مرور شهروندان ایجاد نشد و تمامی راه های اصلی به طور عمده باز شده است و تنهاسه راه ییلاقی (فیلیده-دارستان-لویه) باقی مانده است که به طور قطع، تا فردا همه راه هاباز خواهد شد
عطایی ابراز داشت :با توجه به وضعیت توپوگرافی شهر رودبار بسیاری از خیابانهای سطح شهر دارای شیب تندی است و از این روز از رانندگان در خواست می شود در روزهای برفی با بستن زنجیر چرخ ما را در اجرای بهتر عملیات برف روبی در سطح شهر یاری کنند
وی افزود:این شهرداری برای کارهای خدماتی و عمرانی بیشتر به شهروندان به ماشین‌آلات عمرانی خدمات شهری در زمان بحران نیازمند است ونوسازی تجهیزات و ماشین آلات شهرداری نیازمند توجه مسئولان استانی و سازمان شهرداری های کشور است
عطایی از شهرداری رودباربه عنوان شهرداری مرکزیت شهرستان پهناور رودبار یاد کرد و گفت : امیدواریم مسئولان سازمان شهرداری ها از طریق تسهیلات مساعدت لازم را در جهت خریدماشین آلات برف روبی و امداد و نجات داشته باشد.
شهردار رودباربا اشاره به اینکه برف موهبتی الهی است ضمن ابراز خرسندی از توجه و همکاری شهروندان در پاکسازی معابر، عنوان كرد و گفت : به طور قطع بدون کمک شهروندان و با توجه به امکانات شهرداری نمی ‌توان به شکل مطلوب به شهروندان خدمت‌ رسانی کرد چرا که خدمت‌ رسانی مناسب‌ در گرو مشارکت شهروندان به وی‍ژه در زمانهای حساس است.
شهردار رودبار در پایان خاطر نشان ساخت: شهروندان محترم نیز می توانند مشکلات و معضلات احتمالی به هنگام بارش برف و باران را به سامانه تلفن ۱۳۷ خدمات شهری شهرداری رودبار گزارش نمایند.