تغییر بازی از محیط ها شهری به منطقه هایی با پیست های طبیعی سخت [مسابقات آف رود] موجب شده تا Asphalt Xtreme از زیر سایه قسمت های پیشین بیرون آورده و خود را متفاوت نشان دهد

ندای گیلان فناوری:می دانید بزرگترین المان مثبت Asphalt Xtreme چیست؟ مسابقات بیابانی؛ فرانسوی ها با استفاده از این ایده فوق العاده ثابت کردند که آسفالت برای موفقیت تنها نیازمند آسفالت نبوده و با شن ها هم تجربه ای سرگرم کننده به بازیکن ها هدیه می دهد.

شاید Asphalt Xtreme همانند قسمت هشتم پیشرفت های گوناگون نداشته باشد و با مشکلات عجیبش بعضی اوقات مخاطبین را شگفت زده نماید اما همچنان می توانیم ساخته گیم لافت را از بهترین های امسال بنامیم؛ عنوانی که دوازدهمین سالگردش را جشن گرفته و روز به روز شاهد افزایش طرفدارهایش هستیم. اگر می خواهید با نقاط ضعف و مثبت Asphalt Xtreme آشنا شوید، با بررسی این اپلیکیشن همراه باشید.

Asphalt Xtreme - android

گیم لافت معمولا برای ساخت بازی هایش از عناوین معروف الهام می گیرد. فرانسوی ها این بار هم همین رویه را پیش گرفته و انجام Asphalt Xtreme خیلی ها را به یاد MotorStorm و Dirt Rally خواهد انداخت. بد نیست بدانید کنترل ماشین ها همانند گذشته بوده و باید با چرخش دیوایس جهت حرکت آن ها را تغییر دهید.

تغییر بازی از محیط ها شهری به منطقه هایی با پیست های طبیعی سخت [مسابقات آف رود] موجب شده تا Asphalt Xtreme از زیر سایه قسمت های پیشین بیرون آورده و خود را متفاوت نشان دهد. یکی از تحسین برانگیزترین نتیجه های این تصمیم را می توانیم جاده های ساخته فرانسوی ها بنامیم. جدا از مسیرهایی با پوشش های متفاوت [از شن ها گرفته تا جاهای یخی] جاده ها نسبت به گذشته بزرگ تر شده اند.

و تنها المان مثبت پیست ها این نیست. به خاطر وسعت بیشتر مسیرها، جاده های فرعی نقش مهم تری را ایفا کرده و آن ها سعی کرده اند دست بازیکن را برای پیشروی باز بگذارند. جالب اینجاست همین طراحی بسیار خوب محیط و مسیرها موجب شده تا تعداد کم ماشین ها به چشم نیاید. چون به واسطه هندلینگ و رفتار متفاوت اتوموبیل ها هنگام رانندگی، باید استراتژی های گوناگونی را به کار بگیرید.

Asphalt Xtreme - ios

بازی 35 ماشین از 5 کلاس داشته و با رویدادهای فراوان که از المان های مثبت این عنوان هم است، می توانید ساعت ها وقت خود را پای Asphalt Xtreme بگذرانید. به یاد داشته باشید چون اتوموبیل ها کاهش یافته اند، بخش شخصی سازی اهمیت بیشتری پیدا کرده و باید روی آن حساب باز کنید.

اگر از پیشرفت های کم نسبت به آسفالت 8 فاکتور بگیریم، بزرگترین نقطه ضعف بازی سیستم پرداخت درون برنامه ای نامناسبش است. ماشین ها یک بخش بنزین داشته و با هر کدام می توانید چندین بار مسابقه بدهید. با اتمام بنزین ها هم مجبورید سی دقیقه صبر کنید تا پر شوند. قسمت های قبلی این گونه نبودند و متاسفانه همین سیاست اشتباه می تواند خیلی ها را از تجربه Asphalt Xtreme نا امید کند.

شاید همچنان گیم لافت از دوران موفقیت هایش دور باشد و Asphalt Xtreme هم همانند آسفالت 8 سخت افزار اسمارت فون ها را به چالش نکشد ولی آن ها با این عنوان ثابت کردند که همچنان پادشاه سبک ریسینگ تلفن های هوشمند هستند. تنها امیدواریم با بروزرسانی های بعدی بازی سیستم پرداخت درون برنامه ای اش را بهبود بخشیده و امکانات بیشتری را شاهد باشیم.

Asphalt Xtreme - gameloft

ترکیب نیتروژن ها از المان های جالب Asphalt Xtreme است که چگونگی استفاده از آن می تواند روی پیروزی تاثیر گذار باشد. می توانید تمام آن ها را با هم فعال کنید یا تک تک به کار بگیرید. البته به خاطر هوش مصنوعی نه چندان مناسب رقبا، بعضی اوقات پیروزی خیلی سخت نیست.

Asphalt Xtreme - windows phone

گرافیک Asphalt Xtreme خیلی خوب است و روی تمام جزییات کار شده اما مشابه آسفالت 8 شما را شگفت زده نخواهد کرد. این نکته را اضافه کنیم که متاسفانه بازی تمام آنلاین بوده و حالت آفلاین ندارد. چون ساخته گیم لافت روزهایی ابتدایی انتشارش را می گذارند، شاید با مشکلات : رور هم رو به رو شوید.

Asphalt_Xtreme_1478256042308-w600

اگر بنزین یکی از ماشین ها رو به اتمام باشد [اشاره به سیستم انرژی] می توانید از یک اتوموبیل متفاوت استفاده کنید تا قبلی دوباره پر شود. اما این مسئله هم نتوانسته تا Asphalt Xtreme را نجات دهد. چون سرعت مسابقات بالا بوده و تعداد کم بنزین بازی را از ریتم انداخته است.

دانلود کنید:

android

Download

    :ios

  Download

win phone

Download

/دیجیاتو