بر اساس برنامه ریزی شرکت ملی گاز ایران درجهت افزایش سرعت انجام خدمات، حفظ و صیانت از محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها، طرح حذف قبض کاغذی از آذرماه امسال همزمان با سراسر کشور در گیلان نیز اجرا خواهد شد.

به گزارش ندای گیلان،جمشید ظهیری مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان در خصوص پویش شماره کنتور را خودتان به اداره گاز بدهید  گفت: هم اینک سامانه ۲۰۰۰ جهت پرداخت تلفنی  صورتحساب گاز قابل استفاده است و مشترکین عزیز می‌توانند در تمامی ساعات‌ شبانه‌روز صورت حساب گاز  خود را بوسیله آن پرداخت کنند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اظهار داشت: امکان پرداخت صورتحساب ، اطلاع از جزئیات قبض، اعلام شماره کارکرد کنتور از قابلیت های این سیستم بوده و کاهش مراجعات به ادارات، کاهش مصرف سوخت به جهت تردد، پیشگیری از هدررفت وقت و … از جمله مزایای این سامانه است.

مهندس ظهیری توضیح داد: استفاده از این روش درجهت جلب رضایت مشترکین عزیز صورت گرفته که سبب توسعه دولت الکترونیک و بی‌نیاز شدن از مراجعه حضوری به ادارات گاز یا بانک ها و به تبع آن کاهش صرف وقت و هزینه برای مشترکین عزیز خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مشترکین عزیز می توانند با گرفتن شماره تلفن ۲۰۰۰ و انتخاب گزینه دوم، با وارد کردن شماره اشتراک، شماره کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی آن، مبلغ صورتحساب گاز خود را پرداخت نمایند و همچنین می‌توانند مقدار کارکرد کنتور خود را  از طریق این سامانه به شرکت گاز اعلام کنند.

سامانه2000

شماره کنتور را خودتان به اداره گاز بدهیدشماره کنتور را خودتان به اداره گاز بدهید

بروزرسانی فروردین ۹۹ :به گزارش ندای گیلان مشترکان شرکت گاز می توانند با ورود به سامانه پرداخت این شرکت قبض گاز را به صورت اینترنتی پرداخت کنند. برای اینکار شما نیاز به شماره اشتراک دارید که در پیامک شرکت گاز در تلفن شما موجود است .برای ورود به سامانه پرداخت آنلاین کیک کنید (ورود به سامانه پرداخت قبض)

روش های خوداظهاری  قبض شرکت گاز گیلان

 

۱- پیامک:

ارسال شماره اشتراک گاز به همراه ستاره (۱*شماره اشتراک ) به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۹۴ یا سامانه پیامکی ۲۰۰۰۶۱۹۴

تذکر مهم: با شماره تلفنی که می خواهید در آینده صورتحساب گاز برایتان پیامک گردد به شماره ۱۰۰۰۱۹۴ یا ۲۰۰۰۶۱۹۴ پیامک نمایید.

۲- سایت:

* بر روی لینک زیر کلیک نموده و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

http://ghabz.nigc.ir/views/reg_mobile.aspx

*ورود به سایت شرکت گاز استان گیلان و انتخاب گزینه «ثبت تلفن همراه – حذف قبوض کاغذی»

http://5.22.194.5:88/Subscribers.aspx

۳- نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) خدمات الکترونیک گاز گیلان:

(دریافت نرم افزار: http://www.nigc-gl.ir/app/nigc_v21.apk)

۴- ارائه اطلاعات به کنتورخوان های شرکت گاز استان گیلان