مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان گفت: سامانه تلفنی پرداخت صورتحساب گاز (سامانه 2000 ) در شرکت گاز استان گیلان راه اندازی شد.

به گزارش ندای گیلان،جمشید ظهیری مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان  گفت: هم اینک سامانه 2000 جهت پرداخت تلفنی  صورتحساب گاز قابل استفاده است و مشترکین عزیز می‌توانند در تمامی ساعات‌ شبانه‌روز صورت حساب گاز  خود را بوسیله آن پرداخت کنند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اظهار داشت: امکان پرداخت صورتحساب ، اطلاع از جزئیات قبض، اعلام شماره کارکرد کنتور از قابلیت های این سیستم بوده و کاهش مراجعات به ادارات، کاهش مصرف سوخت به جهت تردد، پیشگیری از هدررفت وقت و … از جمله مزایای این سامانه است.

مهندس ظهیری توضیح داد: استفاده از این روش درجهت جلب رضایت مشترکین عزیز صورت گرفته که سبب توسعه دولت الکترونیک و بی‌نیاز شدن از مراجعه حضوری به ادارات گاز یا بانک ها و به تبع آن کاهش صرف وقت و هزینه برای مشترکین عزیز خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مشترکین عزیز می توانند با گرفتن شماره تلفن 2000 و انتخاب گزینه دوم، با وارد کردن شماره اشتراک، شماره کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی آن، مبلغ صورتحساب گاز خود را پرداخت نمایند و همچنین می‌توانند مقدار کارکرد کنتور خود را  از طریق این سامانه به شرکت گاز اعلام کنند.

سامانه2000