شجاع با بیان اینکه در 8 سال حضور ریاست جمهوری سابق همه مدیران اصلاح طلب را خلع کردند گفت:اعضای احزاب اصلاح طلب حتی اگر به کوه میرفتند صبح فردا احضار می شدند.

به گزارش خبرنگار ندای گیلان؛عبدالغفار شجاع درنشست تخصصی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه گیلان در هتل المپیک رشت با اشاره به اینکه  پیروزی در انتخابات سال 92 مشکل بود ولی به نتیجه رسید تصریح کرد:حتی ستاد انتخاباتی روحانی در گیلان پلمپ شد اما در نهایت با تلاش همه نتیجه مطلوب حاصل شد.

وی با بیان اینکه در 8 سال حضور ریاست جمهوری سابق همه مدیران اصلاح طلب را خلع کردند گفت:اعضای احزاب اصلاح طلب حتی اگر به کوه میرفتند صبح فردا احضار می شدند.

مشاور عالی نوبخت با بیان اینکه دولت در کمبودها و نداشتن اعتبار در حال تلاش شبانه روزی است افزود:در حصول توافق هسته ای،افزایش و بهادادن به احزاب،حوزه سلامت و…مردم تغییرات حاصل شده را لمس کردند.
شجاع با تصریح بر اینکه 15 میلیون  نفر در دولت تدبیر و امید عضو بیمه شدند بیان داشت:اجرای طرح بیمه همگانی  اوباما در امریکا شکست خود ولی دولت تدبیر در سخت ترین شرایط به آن جامعه عمل پوشانید.

وی با اشاره به اینکه در تمام شهرستان ها سازماندهی حزب اعتدال و توسعه صورت گرفته است تاکید کرد:در پنج ماه و نیم آینده همه ی گروه های همسو با دولت باید فعال شوند.

رییس ستاد روحانی در گیلان گفت:اصولگرایان هنوز موفق نشده اند چهره شاخصی را برای انتخابات آتی معرفی کنند اما باید با هوشیاری همه جوانب را بسنجیم.