مجید حسینی که با مصدومیت روزبه چشمی فرصت بازی در جام جهانی را پیدا کرد در پاسخ به سوالات عادل فردوسی پور از اتفاقی گفت که باعث شد سرنوشتش عوض شود و او به جای پژمان منتظری به زمین برود.

به  گزارش ندای گیلان، در بسته حواشی فضای مجازی امروز فوتبال و اقتصاد پر رنگ تر از همیشه به چشم می خورند.

 

مجید حسینی:پژمان منتظری دستشویی رفت و من وارد زمین شدم

سیدمجید حسینی که با مصدومیت روزبه چشمی فرصت بازی در جام جهانی را پیدا کرد و عملکرد خوبی هم از خود نشان داد در پاسخ به سوالات عادل فردوسی پور از اتفاقی گفت که باعث شد سرنوشتش عوض شود و او به جای پژمان منتظری به زمین برود. فکر نمی کردم بازی با مراکش به زمین بیایم. قرار بود پژمان به زمین بیاید ولی رفت سرویس بهداشتی به من گفتند برو داخل. پژمان که رفت سرویس بهداشتی، آقای کی‌روش دید من با انگیزه دارم گرم می کنم و وقتی امید هم بیرون آمد گفت برو داخل زمین. بعد بازی خیلی از آقا پژمان تشکر کردم که آن لحظه نیاز پیدا کرد به دستشویی برود.

حاضرجوابی رئیس‌جمهور پرتغال مقابل ترامپ
ترامپ از رئیس جمهور پرتغال می‌پرسد که «اگر رونالدو نامزد ریاست جمهوری بشود، بیشتر از شما رای می‌آورد؟» رئیس جمهور پرتغال هم در جواب می‌گوید: «خوشبختانه پرتغال مثل آمریکا نیست که این‌طور بشود، رونالدو‌ فقط یک بازیکن است.» وی همچنین در لحظه دست دادن چنان با شدت ترامپ را به سمت خود کشید که نزدیک بود ترامپ از بالای پله بیفتد.  کاربری نوشت: «عاشق حاضرجوابی رئیس جمهور پرتغالم. عین کی‌روشه. خوب حال ترامپ رو گرفت.» و کاربری هم نوشت: «داداش خبر نداری. تو مصر «صلاح» کاندید ا نبود یک میلیون رای آورد، اگه

کریس تو پرتغال کاندید ا بشه قطعا رای میاره.»

گردشگری در منزل با ارز رایگان!

اظهارات عجیب کارشناس یک برنامه تلویزیونی در شبکه 3 موجب تعجب کاربران فضای مجازی شد. وی گفت: «گردشگری به معنی این نیست که ما به خارج از کشور برویم و دلار خرج کنیم. گردشگری از خانه ما شروع می‌شود. مثلا در خانه‌مان همیشه یک جای خاص غذا می‌خوردیم حالا جای غذا خوردن‌مان را عوض کنیم…» کاربری در این خصوص نوشت: «گردشگری در منزل و جا به جا شدن از این ور اتاق به اون ور اتاق که ارز نمی‌خواد! به نظرم همین‌طوری می‌شه مشکلات مردم رو به سخره گرفت! اونم در رسانه ملی!» و کاربری هم نوشت: «من فکر می‌کنم این یک بخش از فیلمه

 و به نظرم آقای کارشناس داشته شوخی می‌کرده!»

جمع‌آوری آب معدنی و هشدار بحرانِ آب

بنر جمع‌آوری آب معدنی برای ارسال به شهرهای مناطق خوزستان بیشتر از آن‌که در فضای مجازی یک شوخی تلقی شود، از سوی کاربران به عنوان هشداری جدی برای بحران آب برداشت شده است. کاربری در این باره نوشت: «متاسفانه بحران آب دیگه یک بحران نیست، باید بگیم یک واقعیته که بهمون رسیده. مردم‌مون تو جنوب آب ندارن. کاش مسئولان فکری بکنن.» و کاربری هم نوشت: «خطابم به مردم شهرهایی است که آب دارن. یک روز چشم به هم می‌زنید به سرنوشت مردم نجیب خوزستان دچار می‌شوید. امروز به فکر بحران آب باشید.»

مردم میوه نخریدند، میوه ارزان شد!

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه اعلام کرد با خودداری مردم از خرید میوه، میوه در بازار ارزان شد! خبری که صدای برخی از کاربران فضای مجازی را در آورد. کاربری نوشت: «مرد حسابی با افتخار این خبر رو می‌دی؟! خجالت داره نه افتخار. یعنی مردم باید هیچی نخورن تا یک چیز ارزان بشه. واقعا متاسفم.» و کاربری مدعی شد: «گاهی خود ما هم مقصریم. طمع خود ما هم در این گرانی‌ها بی‌تاثیر نیست. باید همه دست به دست هم بدیم تا این بحران اقتصادی رو پشت سر بذاریم.» و کاربری هم نوشت: «فردا می‌گن مردم آب نخورن تا آب ارزون بشه! واقعا که!»