در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) تیم سپیدرود رشت به مصاف مس کرمان می رود.

به گزارش ندای گیلان از رشت؛در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) تیم سپیدرود رشت به مصاف مس کرمان می رود.

این دو تیم در هفته سیزدهم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند .
رادنی دیدار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این مسابقه ، امروز در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان برگزار می شود و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار ، میهمان مس کرمان است.
رادانی به ایرنا گفت: گرچه در این دیدار تیم سپیدرود رشت میهمان است و تیم مس کرمان نیز یکی از تیم های قدرتمند جام آزادگان بشمار می رود، اما هدف کادر فنی و بازیکنان تیم سپیدورد، پیروزی در این بازی و کسب هر سه امتیاز این مسابقه است.
مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: قضاوت این دیدار حساس را علیرضا فغانی با کمک های محمدرضا منصوری و عبدالرسول ذورقی برعهده خواهند داشت.
تا پایان هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب 25 امتیاز در مکان نخست و تیم مس کرمان با کسب 17 امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی قرار دارند.