معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به انتقال پیکر 104 تن از جانباختگان فاجعه منا به کشور، گفت: صبح فردا (یکشنبه) پیکر جانباختگان طی مراسمی تشییع می‌شود.

به گزارش نداي گيلان: معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به انتقال پیکر 104 تن از جانباختگان فاجعه منا به کشور، گفت: صبح فردا (یکشنبه) پیکر جانباختگان طی مراسمی تشییع می‌شود.

شهاب‌الدین چاوشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: مراسمی صبح امروز به مناسبت ورود اجساد جان‌باختگان حادثه منا به کشورمان و ادای احترام به آنها با حضور سران سه‌ قوه برگزار شد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران درخصوص انتقال پیکر سایر جانباختگان فاجعه منا گفت: مسوولان مشغول هستند تا مراحل و تشریفات این کار انجام شود وبه تدریج پیکر سایر جانباختگان منتقل شود اما به دلیل مشکلاتی که در شناسایی جانباختگان وجود دارد، نمی‌توان زمان دقیقی تعیین کرد.

چاوشی تاکید کرد: به محض اینکه افراد ایرانی تشخیص داده شوند به کشور منتقل می‌شوند و سایر مراحل در کشورمان انجام می‌شود. امیدواریم این مراحل به سرعت انجام شود و پیکر جانباختگان در اسرع وقت به کشورمان منتقل شود.

مراسم تشییع عمومی پیکر جانباختگان منا فردا از مقابل دانشگاه تهران

همچنین مهدوی مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران نیز در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مراسم تشییع عمومی پیکر جانباختگان فاجعه منا فردا از ساعت 9 و 30 دقیقه از مقابل درب اصلی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.