بانک توسعه تعاون گیلان همگام با شرکتهای دانش بنیان در اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار با حضور مدیران ارشد استانی و کشور ، استاندار گیلان و معاون وزیر صنعت ،معدن ، تجارت متخصصین و صاحب نظران حوزه کسب و کار برگزار شد، حضور یافته است .

به گزارش ندای گیلان از رشت،ابراهیم واسعی مدیر شعب بانک تو سعه تعاون گیلان درباره حضور در این نمایشگاه گفت : کارآفرینی و ایجاد کسب و کار های کوچک و متوسط ، نقش مهمی در ایجاد تحول در بخش تولید دارد و با عنایت به لزوم تحقق شعار سال ، اهتمام در این حوزه نقش اساسی در راستای تحقق اهداف تولید، اشتغال، دانش بنیان و کارآفرینی به همراه خواهد داشت.ازاین رو بانک توسعه تعاون گیلان با علم به این مهم با حضور پر رنگ خود در نمایشگاه تخصصی خدمات کسب و کار در راستای تحقق هرچه بیشتر شعار سال حضور یافته است .

واسعی ادامه داد : توسعه تکنولوژی و خدمات کسب و کار ،ساخت و بهره مندی از علوم شرکت های دانش بنیان شرایط دستیابی به رشد اقتصادی را فراهم می نماید لذا وجود چنین نمایشگاه هایی بستر بسیار مناسبی را بمنظور تبادل و انتقال دانش و تجربیات بین تولیدکنندگان را فراهم نموده و بهره مندی از دستاوردهای نوین را برای متخصصان، فعالان کسب و کارهای تولیدکنندگان میسر می سازد.
وی افزود:با توجه به این مهم، شرکت در نمایشگاه توانمندی های خدمات کسب و کار شرکت های دانش بنیان و کار آفرین ، حضور فعال و پر رنگ بانک توسعه تعاون طی سه روز برگزاری نمایشگاه قطعا ثمرات مهمی در تحقق اهداف و گسترش خدمات بانکداری و جذب مشتری را بجای خواهد گذاشت.
مدیر شعب استان گیلان: با اشاره به حضور ۱۲۰ شرکت تولیدی و ۳۰ شرکت تخصصی دانش بنیان در این نمایشگاه حضور بانک را فرصت مناسبی در راستای جذب منابع و ارائه خدمت به واحدهای تولیدی در ماه های پایانی سال دانست.
.
گفتنی است همزمان با افتتاحیه این نمایشگاه ،که حضور دکتر شاه مرادی قائم مقام و معاون وزیر صمت و همچنین اسدالله عباسی استاندار گیلان در غرفه بانک توسعه تعاون حضور و نقش مهم بانک متبوع در حوزه تعاون و اقتصاد کشور را بیش از پیش نمایان ساخت. این نمایشگاه طی مراسمی با حضور شاه مرادی قائم مقام و معاون وزیر، عباسی استاندار گیلان، پورحیدری رئیس سازمان صمت، مدیران کل ادارات استانی و مدیر بانک توسعه تعاون گشایش یافت و بانک توسعه تعاون طی سه روز توسط ۱۶ نفر از همکاران مدیریت شعب و شعب رشت به عنوان کارسناسان غرفه دار از بیست و یکم تا بیست وسوم دیماه در نمایشگاه حاضر شده است.