اسحاق جهانگیری شب گذشته در میان استقبال پرشور مردم وارد رشت شد و صبح امروز پس از دیدار با آیت الله قربانی راهی ورزشگاه عضدی رشت شد

به گزارش ندای گیلان،اسحاق جهانگیری شب گذشته در میان استقبال پرشور مردم وارد رشت شد و صبح امروز پس از دیدار با آیت الله قربانی راهی ورزشگاه عضدی رشت شد

9:10 ساعت قبل از حضوری دکتر جهانگیری تراکم سالن تکمیل شده و مردم در بیرون از سالن و در محوطه ورزشگاه عضدی حضور دارند

10:28 تراکم جمعیت به حدی است که دمای داخل سالن زیاد شده تعدادی از افراد دچار گرفتگی نفس شده و به بیرون انتقال داده شدند

10:29 جهانگیری وارد ورزشگاه شد

10:30 از جمله حواشی جالب این میتینگ انتخاباتی حضور کم نظیر جوانان با دستبندها و شال های بنفش است

10:31 هم اکنون مجری اعلام کرد که دانشجویانی که بدون مینی بوس آمده اند تشویق کنید که با تشویق بسیار زیاد مردم و جوانان روبرو شد

10:39 نیما نکیسا دروازه بان سابق تیم ملی ایران پیش سخنران برنامه بود

10:42 جمعیت محوطه ورزشگاه عضدی تکمیل شده و مردم در بیرون ورزشگاه در خیابانهای اطراف حضور دارند

10:50 آغاز سخنرانی جهانگیری

به گزارش خبرنگار ندای گیلان،اسحاق جهانگیری صبح امروز در جمع مردم رشت با بیان اینکه گیلان سرزمین نخبگان و ریاضی دانان و سردارجنگل و گیلان فخر ایران است اظهارکرد:هر ایرانی به گیلان و گیلانیان افتخار میکند.
معاون اول رئیس جمهور افزود:سرزمین گیلان در تاریخ ایران الگو و نمونه است و افتخارات زیادی آفریده است.
وی با تاکید براینکه سرنوشت و آینده ایران دست شما جوانان است خاطرنشان کرد:شما هستید که باید آینده ایران را رقم بزنید و آن طور که دوست دارید کشور را اداره کنید.
فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی با تصریح بر اینکه کشور در شرایط سختی تحویل دولت یازدهم شد بیان داشت:مردم احساس می کردند در بخش بین الملل هرروز با بحران مواجه شده اند و دشمنان ایران در سراسر دنیا با مردم بزرگ و تاریخ ساز به بدترین  نوع ممکن برخورد میکردند  و ایرانی بودن در دنیا جرم شده بود.
وی در تشریح وضعیت ایران و ایرانیان در 8 سال دولت گذشته تصریح کرد:بسیاری از دانشمند بزرگ ایرانی که در خارج زندگی میکردند اجازه افتتاح حساب در بانکها را نداشتند.
معاون اول رئیس جمهور افزود:بخاطر تحریم های مختلف روی کشتی های ایرانی پرچم های کشورهای دیگر را بر افراشته میکردند که اسم آن کشورها را تا کنون نشنیده اید.
این مقام بلند پایه با تاکید بر اینکه وضع سیاسی کشور به شکلی بود که همه فرزندان انقلاب رو در روی هم قرار گرفته بودند و اوضاع اقتصادی کشور  بهم ریخته بود ادامه داد: طی 17 ماه دارایی مردم ایران به یک سوم کاهش داده شد.

فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی سپس به تشریح اقدامات دولت یازدهم در راستای بهبود وضعیت کشور پرداخت و خاطرنشان کرد:در اقتصاد ما مصمم شدیم ثبات به کشور برگردد.
وی افزود:امروز مردم دنبال این نیستند بگویند چه اتفافی در بازارهای مختلف می افتد و میگویند آینده اقتصاد ایران قابل پیش بینی است و در چنین اقتصادی سرمایه گذار می آید، سرمایه گذاری میکند و سرمایه  خارجی می آورد.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه ما در 4 سال بدترین تهمت ها و برچسب ها را تحمل کردیم بیان داشت:من می دانستم وقتی در 4 سال با رییس جمهور آنگونه رفتار کردند در انتخابات چه می خواهند بکنند.

جهانگیری با تاکید بر اینکه اصلاح طلبی برای من افتخار است گفت: اصلاح طلبی جرم نیست و من صدای اصلاح طلبانم و همه دغدغه های اصلاح طلبان با تدبیر و حمایت رهبری حل شدنی است.

وی با بیان اینکه به محضر رهبری رفتم تا پیرامون موضوع اصلاح طلبان صحبت کنم افزود:رهبری فرمودند”برای من اصلاح طلب و اصولگرا یکی است و همه فرزندان انقلاب هستند”.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه گروهی که هیچ توانایی در صحنه رقابت ندارد میخواهد با تهمت زنی رقیب را از دور خارج کرده و خود را برنده اعلام کند تاکید کرد:تا 29 اردیبهشت دو روز دیگه مانده است و همه باید هوشیار باشند.
جهانگیری با تاکید بر اینکه انتخابات فقط رای دادن نیست و فضایی است برای گفتگو و تعامل بیان داشت:ما باید با رقبا در فضای صمیمی گفتگو کنیم این دو روز آنچه میتوانید تلاش کنید و با مردم صحبت کنید.

وی با تاکید براینکه ما از وضعیت فقرا و معیشتشان زجر می کشیم اظهار کرد:آرمان ما این است که  هر ایرانی زندگی شرافتمندانه داشته باشد.

معاون اول رئیس جمهور افزود:ولی نباید اجازه بدهیم عده ای از فقر مردم برای بالا رفتن استفاده کنند و با مردم فقیر عکس و فیلم بگیرند و پخش کنند که این توهین به مردم است.
جهانگیری با تاکید بر اینکه  انتخابات به نحو مطلوب برگزار خواهد شد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد گفت: ما اجازه نمی دهیم کسی  آرامش مردم را از آنها بگیرد.
نامزد دوازدهمن دوره انتخابات ریاست جمهوری  با بیان اینکه شما پرشور به صحنه بیاید و رای شما به درستی و واقعی اعلام خواهد شد گفت :مردم گیلان همچنان این استان را فخر ایران نشان بدهید.
وی با بیان اینکه دکتر روحانی شخصیت بزرگ و یک مجتهد انقلابی است اظهار کرد:آیت الله قربانی گفت آقای روحانی از روحانیون مبارز قبل از انقلاب بود و در موقعیت های سخت تصمیم گیری کرد .
جهانگیری افزود:برای بنده با سابقه مدیریتی که دارم کار کردن با روحانی یک افتخار است و ما آمده ایم راه سال92 را تکمیل ایجاد اشتغال کرده محرومیت را از کشور رفع کنیم.
وی گفت: با تمام توان ایستادگی می کنیم و کارهایی میکنم که دغدعه اشتعال از شما برطرف شود.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به حمایت های دولت یازدهم از کشاورزان و بویژه شالیکاران و چایکاران تصریح کرد: تلاش کردیم برنجاکاران ضربه نبینند و جلوی واردات برنج خارجی را گرفتیم همچنین  صنعت چای را نجات دادیم و حالا عده ای می آیند در گیلان و غیر منصفانه صحبت می کنند.

وی با بیان اینکه گيلان ما شايستگي دارد يكي از اصلي ترين استان هاي كشور باشد و مي تواند ايران را با شتاب بيشتري  به جلو ببرد تاکید کرد:بايد راه آهن رشت به راه آهن جهاني وصل شود وبايد كشاورزي استان توسعه يابد؛ضمن اینکه مثل گذشته واردات محصولات را باید به خوبی مدیریت کنیم.

جهانگیری با تاکید بر اینکه شما جوانان ايراني در همه زمينه ها قهرمان هستيد گفت:به تیم سپیدرود و ملوان همانند سایر تیم های میهن عزیزمان ایران افتخار می کنم.
وی در پایان اظهار کرد:روز جمعه بياييد در صحنه انتخابات ؛همه باهم بياييد كه نام ايران دوباره بدرخشد؛و دوباره اصلاحات مطرح شود و با اعتدال
نشان دهيم كه همه فرزندان ايران هستيم.

معاون اول رئیس جمهور با شعار دوباره ایران؛دوباره روحانی به سخنرانی خود پایان داد.

 

 

مردم شعار می دهد ما اهل کوفه نیستیم؛پول بدن بیایستم

همچنین شعار لالا لای لای لالا لای لای؛رئیسی با انتخابات دیگه بای بای بارها توسط جمعیت تکرار شد

مردم در هنگام خروج از سالن و در خیابان های اطراف شعار می دهند:آزادی همیشه؛با رئیسی نمیشه آزادی اندیشه با رئیسی نمیشه

خیابان های اطراف محل سخنرانی به دلیل خیل عظیم جمعیت بسته شد

جوانان به صورت یکصدا شعر یار دبستانی من را سر داده اند.