کارمندان این بانک با گستاخی و توهین کارگر زحمت کش شهردرای و سرپرست پسماند منطقه را مورد ضرب و شتم شدید قرار می دهند به طوری که اورژانس آنان را به بیمارستان منتقل می نماید.

به گزارش  ندای گیلان به نقل از  ایلنا ، ظهر امروز کارمندان بانک رفاه کارگران!!!! شعبه خیابان امام(ره) شهر رشت بعلت عدم رعایت ساعت بیرون گذاشتن زباله در خیابان، با یاداوری  محترمانه پاکبان زحمت کش این شهر مواجه می شوند که کارمندان این بانک با گستاخی و توهین کارگر زحمت کش شهردرای و سرپرست پسماند منطقه را مورد ضرب و شتم شدید قرار می دهند به طوری که اورژانس آنان را به بیمارستان منتقل می نماید.
حال باید در وصف این کارمندان بانک حامی کارگران که از حقوق های همین زحمات کشان  در سرکار مشغول بوده و زندگی خود را میگذرانند و درماه عزاداری سرور و سالار شهیدان مانند اشقیای دشت کربلا بر سر کارگران مظلوم و بی دفاع حمله ور شده  و زیر ثم های خود لگد مال کرده اند چه گفت؟!
تشبیه حادثه امروز رشت با حوادث روز عاشورا خالی از لطف نیست و احوالات بانک رفاه کارگران در این روزها با دریافت حقوق ماهیانه 230 میلیونی مدیرعامل سابق و لگد مال کردن کارگران مظلوم توسط کارمندان یک شعبه اش در رشت دیددنی و شنیدنی است که چه زیبا حق کارگران مظلوم را ادا می کنند!!
سرپرست بانک رفاه کارگران گیلان و مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور علاوه بر عذرخواهی از مردم رشت و جامعه کارگری استان، باید کارمندان خاطی  شعبه خیابان امام رشت را به اشد مجازات خود برسانند .
این خبرگزاری بر اساس وظیفه ذاتی حمایت از حقوق کارگران و سایر رسانه های انسان دوست تا عذرخواهی مدیران این بانک و برخورد با این کارمندان درنده که حیثیت تمامی کارکنان خدوم و زحمت کش این بانک را زیر سوال برده اند، از مواضع کارگران مظلوم و پاکبانان شهر باران دفاع کرده و تا آخرین لحضه به ثمر نشستن مجازات عوامل این اقدام شنیع به پیگیری های خود در سطح ملی و استان ادامه خواهد داد.
قطعاً از استاندار محترم و نمایندگان مجلس و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان خانه کارگر گیلان نیز انتظار می رود واکنش مناسبی نسبت به احقاق حقوق کارگران و تکریم جایگاهشان معمول دارند.