سرهنگ صمدی با بیان اینکه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی از فضای مجازی شکل می گیرد، اظهار داشت: فضای مجازی باید به دقت پالایش شود.

به گزارش ندای گیلان، سرهنگ سيد رسول صمدی  در همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی كه با حضور دانش آموزان دختر شهرستان رشت در سالن اجتماعات شهداء ناجا برگزار شد، با بیان اینکه اگر پشتوانه مردمی نبود، پیام انقلاب اسلامی به همه جهان مخابره نمی شد، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب، سلسله جنبان نظام اسلامی است.
این مقام انتظامی ایران را جزیره ثبات و امنیت دانست و اضافه کرد: مدافعان حرم هرگز اجازه نمی دهند خواسته دشمن برای کشاندن جنگ و ناامنی به درون مرزهای کشور محقق شود.
وی با اشاره به پایان قریب الوقوع دوران تکفیری ها، اظهار داشت: این گروه های شوم نفس های آخرشان را می کشند.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب قدرت تقابل مستقیم با ایران اسلامی را ندارند، خاطرنشان کرد: آنها به دنبال ضربه زدن به ایران از طریق مسائل اجتماعی هستند.
سرهنگ صمدی با بیان اینکه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی از فضای مجازی شکل می گیرد، اظهار داشت: فضای مجازی باید به دقت پالایش شود.
این مقام انتظامی با اشاره به اهمیت مسائل، دغدغه ها و پدیده های اجتماعی، تصریح کرد: بسیاری از پدیده های اجتماعی اگر نادیده گرفته شوند تبدیل به پدیده های امنیتی خواهند شد.
وی پیشگیری از آسیب های اجتماعی را یک ماموریت مهم برای پلیس عنوان کرد و بیان داشت: رعایت عفاف و حجاب در پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی موثر خواهد بود.
سرهنگ رسول صمدی با تاکید بر اینکه مقابله با آسیب های اجتماعی به برنامه ریزی مدون فرهنگی و اجتماعی نیاز دارد، خاطرنشان کرد: بسیاری از آسیب ها در نهاد خانواده قابل پیشگیری است.