حاجی پور گفت:درگیری و تخریب رسانه ای مدیران به جای حمایت از همدیگر در مدیریت بحران برف به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و همه باید شرایط بحرانی کنار یکدیگر باشند.

به گزارش  خبرنگار ندای گیلان از رشت، رییس شورای اسلامی شهرستان رشت در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که امشب در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد گفت: پس از اطلاع در راه بودن برف سنگین در روزهای اخیر طی نامه ای به تمامی شوراهای اسلامی شهرستان رشت جهت هماهنگی و آمادگی ارسال شد.
وی افزود: در سال 50 هم برف بسیار عظیمی در رشت رخ داد که مردم از تونل ها رفت و آمد میکردند و تجربه بارش برف وجود دارد.
حاجی پور افزود:هرس درختان در سطح شهر رشت در دستور کار قرار گرفته که در برف گذشته سقوط درختان و تیر های برق و مخصوصا خودروهایی هایی که کنار خیابان ها پارک کرده بودند موجب کندی خدمات رسانی به شهروندان شدند.
حاجی پور تصریح کرد: باتوجه به هماهنگی های صورت گرفته از ساعات ابتدایی بارش برف ماشین آلات شهرداری در سطح شهر حضور داشته و آماده باش کامل هستند تا از انباشت و راه بندان جلوگیری شود.
وی بیان داشت: تیم های امداد و نجات آتش نشانی شهرداری رشت همچون برف گذشته آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان را دارد.
حاجی پور تصریح کرد: عدم قطعی گاز بسیار مهم و حائز اهمیت است که اگر در برف هفته گذشته قطعی گاز صورت می گرفت فاجعه به وجود می آمد.
وی افزود:درگیری و تخریب رسانه ای مدیران به جای حمایت از همدیگر در مدیریت بحران برف به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و همه باید شرایط بحرانی کنار یکدیگر باشند.