مدیر عامل شرکت آبفای گیلان با تشریح پروژه های قابل افتتاح و بهره برداری در ایام مبارک دهه فجر گفت: 25 پروژه با اعتبار 318.291 میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ندای گیلان،مدیر عامل شرکت آبفای گیلان با تشریح پروژه های قابل افتتاح و بهره برداری در ایام مبارک دهه فجر گفت: 25 پروژه با اعتبار 318.291 میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.

سید محسن حسینی با اعلام این خبر اظهار داشت: هزینه اجرای این پروژه ها در سطح استان اعم از اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب، اصلاح و توسعه شبکه فاضلاب، سیستم تله متری و ایستگاه پمپاژ فاضلاب منطقه شرقی رشت از محل اعتبارات ملی، استانی و داخلی تأمین شده است.

وی با اشاره به اجرای پروژه های ملی تصریح کرد: ایستگاه پمپاژ فاضلاب منطقه شرقی شهر رشت PSK به همراه شبکه جمع آوری فاضلاب به طول 40 کیلومتر و همچنین ایجاد و اصلاح شبکه آب شهر لولمان، توسعه شبکه آب سیاه اسطلخ و اجرای بخشی از شبکه فاضلاب تالش با مجموع اعتبار 264 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی استانی هزینه شده است.

مهندس حسینی با تأکید بر اهمیت اجرای پروژه های آبرسانی افزود: پروژه آبرسانی به مناطق لاکتاسرا و میانرود رضوانشهر، توسعه شبکه آب در انزلی، اصلاح و توسعه شبکه آب در رشت، رودبار، تالش از اهم پروژه های آبرسانی قابل افتتاح در ایام مبارک دهه فجر می باشد.

وی همچنین نصب192 فقره انشعاب آب در رودبار ، بهسازی تأسیسات آبرسانی غازیان و مانیتورینگ تأسیسات و تصفیه خانه فاضلاب بندرانزلی را از دیگر پروژه های این ایام برشمرد و یادآور شد: با اجرای این پروژه ها برای 140 نفر بصورت موقت و 3 نفر بصورت دائم اشتغالزایی شد.