نماینده مردم رشت با بیان اینکه پشت سر گذاشتن سال 97 یک معجزه بود گفت: اگر مقاومت به همین شکل ادامه پیدا کند مطمئنا سال ۹۸ سال شکست تحریم ها خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ندای گیلان از رشت،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رشت  اظهار داشت: اواخر سال ۹۷ سفر ریاست جمهوری را به استان گیلان داشتیم که میزبانی استان گیلان جز بهترین میزبانی های سفرهای استانی رییس جمهور اعلام شد.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در سفر رئیس جمهور به گیلان  ۶۷ پروژه و حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان بودجه تصویب شد.

 اگر نوبخت نبود ما چیزی به عنوان راه آهن نداشتیم

جعفرزاده با بیان اینکه از اتفاقات خوب دیگر افتتاح راه آهن بود که جای امیدواری است که پس از وصل شدن به آستارا ۷۰ درصد معاملات نفت از همین کریدور انجام شود اظهار داشت:این بهترین اتفاق بود که در گیلان انجام شد و اگر دکتر نوبخت نبود ما چیزی به عنوان راه آهن نداشتیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی افزود: در سفر اول رییس جمهور به استان ۳۶ مصوبه داشتیم و از لحاظ ریالی ۱۵۶درصد بودجه دریافت کردیم اما از لحاظ فیزیکی فقط ۱۵ تا تحویل داده شد.

اختصاص ۱۴ میلیارد دلار برای کالاهای اساسی مردم

نماینده رشت با بیان اینکه طی جلسه ای با ستاد دیه استان داشتیم  بالغ بر ۵۰۰ زندانی غیر عمد با اعتبار ۵ و نیم میلیارد تومان آزاد خواهند شد گفت: ۳۴ نفر  این زندانیان از بانوان هستند.

جعفرزاده با اشاره به اینکه بودجه  شهرستان رشت در حوزه اشتغالزایی خوب بود اما دستگاه‌ها برای جذب آن ضعیف عمل کردند گفت: باید در این مورد اهتمام ویژه ای صورت بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت : ۱۴ میلیارد دلار در بودجه ۹۸ به صدور کارتهای اعتباری در شان مردم اختصاص دادیم.

98 سال شکست تحریم ها خواهد بود

وی همچنین با بیان اینکه عزل و نصب مدیران باید نظارت بیشتری شود گفت: انتصابات سلیقه ای انجام نشود و به مدیران فرصت دهند تا دریک بازه زمانی مناسب عملکرد خود را ارائه دهند.

نماینده مردم رشت در پایان با بیان اینکه با توجه به تحریم هایی که در سال ۹۷ اتفاق افتاد پشت سر گذاشتن این سال یک معجزه بود خاطرنشان کرد: اگر مقاومت به همین شکل ادامه پیدا کند مطمئنا  سال ۹۸ سال شکست تحریم ها خواهد بود