میرغضنفری گفت: اعتبارات عمرانی رودبار که تا کنون ابلاغ شده است بیش از 40 میلیارد ریال بیشتر از سال گذشته است که حدود هفده و نیم درصد افزایش دارد.

به گزارش ندای گیلان،فرماندار رودبار در نشست کمیته برنامه ریزی این شهرستان: 275 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار عمرانی به شهرستان رودبار اختصاص یافته است.
اسماعیل میرغضنفری گفت: براساس سیاستهای اقتصاد مقاومتی و رویکرد توسعه ای روستاها، از منابع چهارگانه تملک استانی، سه درصد نفت و گاز، قانون توسعه متوازن و جزء 48، این میزان اعتبار برای اجرای پروژه های عمرانی اختصاص یافته است.
میرغضنفری افزود: اعتبارات عمرانی رودبار که تا کنون ابلاغ شده است بیش از 40 میلیارد ریال بیشتر از سال گذشته است که حدود هفده و نیم درصد افزایش دارد.
وی با اشاره به عنایت ویژه استاندار به شهرستان رودبار و تلاش های نماینده مردم در مجلس، اظهار امیدواری کرد: اعتبارات دیگری نیز از مبادی دیگر به شهرستان اختصاص یابد.
فرماندار تقسیم متوازن اعتبارات و نیز الزامات بودجه ای را یادآور شد و خاطر نشان کرد: علاوه بر برخی از فصول و بخشها که بر اساس قانون بودجه اعتبار اختصاص می یابد، در پی بازدیدهای میدانی و بررسی مشکلات مردم تلاش کرده ایم اعتبارات بصورت معقول اختصاص یابد.
وی از رؤسای ادارات و نهادها خواست هم در جذب اعتبارات استانی اهتمام داشته باشند و هم با نظارت مستمر، پیشرفت فیزیکی اجرای پروژه ها و موانع اجرای آن را درصورت وقوع حتما” به فرمانداری اطلاع دهند تا اقدامات لازم در این مورد انجام شود.
فرماندار رودبار در بخشی دیگر از سخنان خود اعتبار اصلی نظام را شهداء عزیز از صدر اسلام تا انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعین حرم دانست و یادآورشد: شهادت حسینی وار شهید حججی عزیزدر آستانه ماه محرم، از عزم و اراده قوی، ایثارگری و جانفشانیهای جوانان مخلص برای اعتلای اسلام، انقلاب و نظام اسلامی نشان دارد.
وی همچنین با گرامی داشت روز آزادگان و اشاره به کودتای 28 مرداد گفت: دخالت استعمار در سرنوشت مردم در آن تاریخ موجب نقصان و عقب ماندگی در کشور شد که سرانجام در سال 57 به رهبری امام خمینی(ره) تمام خباثتها و شیطنتها دور ریخته شد و نظام اسلامی ایران پایه ریزی گردید.