نایب رئیس هیات فوتبال استان در گفتگو با ندای گیلان با بیان اینکه اشتباهات داوری ریشه تیم داماش نابود کرد و روح مردم رشت و استان گیلان آزرده شده است گفت:مسئولان داماش حق تصمیم گیری برای حضور یا عدم حضور در جام حذفی را دارند.

میرشهاب مومنی نایب رییس هیات فوتبال گیلان در گفتگو با خبرنگار ندای گیلان در رشت در خصوص اشتباهات داوری در بازی داماش گیلان و نیروی زمینی تهران اظهار داشت:اشتباهات داوری در مسابقه ریشه تیم نابود کرد و به حدی این اشتباهات تلخ بود  که به این زودی التیام پیدا نخواهد نکرد.

روح مردم رشت و استان گیلان آزرده شده است

وی با بیان اینکه روح مردم رشت و استان گیلان آزرده شده است خاطرنشان کرد: این اتفاق اهمال در اجرای قانون و ضعف داوری بوده است که بنظر من داور وسط هم تشخیص داد که گل درست است ،اما اصرار به اشتباه خط نگه دارش ،یکسال زحمت تلاش یک تیم را نابود کرد و حق داماش ضایع شد.

مومنی با تاکید بر اینکه آقای رفعتی می‌توانست داورهای بهتری را برای این بازی مهم انتخاب کند گفت:ما داروهای خیلی خوبی داریم و حتی آقای الماس خاله با آقای رفعتی تماس گرفتند و خواستار داوری فغانی و داور های خوب و توانمند برای قضاوت این بازی شد.

با قضاوت اشتباه تمام برنامه های داماش نابود شد

نایب رئیس هیات فوتبال گیلان بیان داشت:من شاهد تلاش و زحمات کادر فنی،بازیکنان،حاجی پور برای تیم داماش بودم و بخصوص در بخش خصوصی هدایت یک تیم با توجه به بضاعت پایین محدود بسیار مشکل است.و بعد از این همه تلاش و تمرین و مسابقات مختلف با قضاوت اشتباه تمام برنامه های تیم نابود شد .

وی در پاسخ به سوال دیگر  خبرنگار ندای گیلان در خصوص اعلام کناره گیری داماش از فینال جام حذفی و عواقب این تصمیم اظهار داشت:مسلما این قضیه تاثیر بسیار بدی بر بازیکنان و کادر فنی باشگاه داماش داشت.به هرحال باشگاه یک جایگاه حقوقی دارد .مالک و هیات مدیره ناظر و آگاه به عملکرد باشگاه هستند و خودشان اختیار این تصمیم گیری را دارند.