فرماندار رضوانشهر گفت:امروز مردم عملکرد دولت را عملکرد نظام می دانند و لذا همه برای موفق نشان دادن چهره نظام اسلامی باید دولت تدبیر و امید را یاری کنند تا بتوان امور مختلف کشور را سرو سامان داد

به گزارش ندای گیلان از رضوانشهر شهریور ماه سال جاری در ششمین روز هفته دولت با حضور عسگر حسنی پور فرماندار رضوانشهر،چراغی معاون فرماندار، صیادی بخشدار مرکزی، مدیران دستگاههای اجرایی و نهادهای انقلابی شهرستان 10/5 کیلومتر آسفالت راه روستایی اولم،استه سر،اورماملال،انگولش و رودکنار بصورت متمرکز در روستای انگولش بخش مرکزی رضوانشهر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار رضوانشهر در آئین افتتاح و بهره برداری از  پروژه عمرانی آسفالت راه روستایی در  جمع مدیران و مردم روستای انگولش گفت: بهره برداری از 60 طرح خدماتی، آموزشی و عمرانی در این شهرستان طی هفته مبارک دولت ، نوید بخش رونق و شکوفایی منطقه است.

عسگر حسنی پور اطلاع رسانی از عملکرد دولت را باعث امیدواری مردم و اعتماد آنان به آینده کشور عنوان کرد و افزود: این خدمات که نشان دهنده کارآمدی جمهوری اسلامی است در جامعه منعکس می شود تا فضای امید بیش از گذشته در جامعه حاکم شود.

وی ادامه داد: امروز مردم عملکرد دولت را عملکرد نظام می دانند و لذا همه برای موفق نشان دادن چهره نظام اسلامی باید دولت تدبیر و امید را یاری کنند تا بتوان امور مختلف کشور را سرو سامان داد.

 حسنی پور گفت: همه دولت ها تلاش کرده اند برای کشور خدمت کنند و دولت تدبیر و امید نیز در این راستا خدماتی را به مردم ارائه داده که لازم است به اطلاع مردم برسد.

فرماندار رضوانشهر در بخش دیگری از سخنان خود  به آسفالت بافت روستایی اشاره نمود و گفت: علاوه  بر 10/5کیلومتر آسفالت راه های روستای که توسط اداره کل راه شهرسازی استان در شهرستان انجام شده است ، امسال در حوزه  آسفالت بافت روستایی به طول  21 کیلومتر با همکاری و تخصیص اعتبار از سوی اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مشارکت بخشداران و دهیاران 25 روستا در شهرستان با  مبلغ اعتباری  31500 میلیون ریال مورد  بهره یرداری قرار گرفته است.