سرمربی داماش گیلان گفت:صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول کمترین حق داماش و هواداران باوفایش می باشد و ما هم برای شکستن این طلسم سه ساله تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ندای گیلان،تیم فوتبال داماش گیلان پس از نمایش خیره کننده در سال جاری حالا برای راه یابی به لیگ دسته اول باید در دیدار رفت پلی آف رقابتهای لیگ دسته دو مهمان نیروی زمینی تهران باشد.

این بازی قرار است یکشنبه، هشتم اردیبهشت ۱۳۹۸، ساعت ۱۷:۳۰ در استادیوم غدیر تهران برگزار شود.

سیامک فراهانی در آستانه این دیدار در خصوص شرایط تیم داماش اظهار داشت: در طول هفته تمرینات خوب و منظمی را برگزار کرده و با تمام توان به مصاف نیروی زمینی می‌رویم. از ابتدای فصل گفته ام که هدف ما صعود به لیگ دسته اول است و اکنون در دو بازی پلی آف برای رسیدن به این هدف با تمام توان و تمرکز خود ظاهر می شویم.

وی ادامه داد: پلی آف شامل دو بازی و بهتر بگویم دو نیمه است که نیمه اول آن در تهران برگزار می شود و نتیجه این بازی پایان کار نیست و نیمه دوم بازی هم باقی می ماند. به عقیده بنده در این مرحله هر دو تیم از شانس مساوی برخوردارند و باید بکوشیم با تلاش و تمرکز خود شانس پنجاه درصدی خود را افزایش دهیم و بتوانیم کفه ترازو رو به سود خود سنگین تر کنیم.

سرمربی داماش گیلان در مورد حریف تیمش در بازی پلی آف گفت: نیروی زمینی از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد و تیمی شایسته بوده که توانسته به این مرحله برسد و پنجاه درصد شانس صعود را نصیب خود کند. ما هم به طور نسبی از این تیم شناخت پیدا کرده و با این پیش زمینه به رویارویی آنها خواهیم رفت.
فراهانی با بیان اینکه در دیدارهای پلی اف روی حمایت هواداران حساب ویژه‌ای بازکرده‌اند، خاطرنشان کرد: هواداران داماش بخش جدایی‌ناپذیر تیممان بوده و قدرتمان را مضاعف می‌کنند. با حمایت هوادارانمان در دو دیدار رفت‌ و برگشت با قدرت به مصاف حریف خود رفته و امیدواریم که با تلاش خود جشن صعود به لیگ یک را برپا کنیم.
وی افزود: صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول کمترین حق داماش و هواداران باوفایش می باشد و ما هم برای شکستن این طلسم سه ساله تلاش خواهیم کرد.