مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت:حفاظت از شهید و امام شهدا و مسئولانی که از نظام دفاع می کنند مقدس است حاشیه های سیاسی را وارد امور مقدس نکنید.

به گزارش ندای گیلان از رشت،مراسم تجلیل از خانواده های شهدای انقلاب و مدافع حرم در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(ص) رشت با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت همزمان با دومین جشنواره فرهنگی هنری فجر برگزار شد.

فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم با تشکر از شهردار رشت و رئیس اداره ارشاد شهرستان رشت برای برگزاری این مراسم گفت: تکلیف شهدا مشخص است، کلید واژه های انقلاب امام و شهدا هستند.

وی با بیان اینکه امام دلها را تسخیر کرد،گفت: انقلاب اسلامی تمایز بزرگی با دیگر انقلاب های دنیا دارد و آن همراهی مردم است و هر جا مردم با هم همدل شوند پیروز هستند. در این همدلی ؛ همزبانی نیز وجود داشت و کسی که این همدلی و همزبانی را نداشته باشد عملا منافق است.

فاضلی خاطرنشان کرد: وقتی انسان مسئولیت را می پذیرد بار سنگینی را به دوش می کشید و هرکس مسئولانه مسئولیت پذیرفت باید با او همراه و همزبان بود

فاضلی با اشاره به شهدای مدافع حرم تاکید کرد:حرم یعنی هر چیزی که حفاظت از آن مقدس است حفاظت از شهید و امام شهدا و مسئولانی که از نظام دفاع می کنند مقدس است حاشیه های سیاسی را وارد امور مقدس نکنید