فراخوان احداث اِلمان های جدید ورودی به رشت از سمت جاده فومن، تهران، انزلی و‌ جاده کناره به زودی آغاز می شود و علاقمندان به مشارکت در این پروژه می توانند تا ۹ آذر نسبت به ثبت نام و ارائه طرح های پیشنهادی خود اقدام کنند.

به گزارش ندای گیلان،سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت نیز در این جلسه با اشاره به پروژه یادمان شهدای گمنام در بوستان ملت رشت اظهار کرد: نقشه اجرایی این پروژه را در اختیار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قرار داده ایم و امیدواریم این پروژه طی چند روز آینده تعیین تکلیف شود.
زینب فلک دوست به پروژه دیوار نگاری گلزار شهدای رشت اشاره کرد و گفت: این پروژه فردا در جلسه هیئت مدیره بررسی می شود و قرار است ۷۲ دیوار مربوط به گلزار شهدای رشت تا ایام دهه مبارک‌فجر دیوارنگاری شود.
وی با بیان اینکه طراحی اِلمان های نوری جدید با محوریت هفته وحدت در دستور کار سازمان قرار دارد افزود: طراحی اِلمان میدان امام حسین نیز انجام شده و ان شاا به زودی شاهد اجرای این پروژه هستیم.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت با اشاره به اجرای فراخوان اِلمان های ورودی شهر رشت تصریح کرد: فراخوان احداث اِلمان های جدید ورودی به رشت از سمت جاده فومن، تهران، انزلی و‌ جاده کناره به زودی آغاز می شود و علاقمندان به مشارکت در این پروژه می توانند تا ۹ آذر نسبت به ثبت نام و ارائه طرح های پیشنهادی خود اقدام کنند.