رضا زمانی به عنوان مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان و پژمان نوری مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی با هدف توسعه ورزش و حفظ محیط زیست تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ندای گیلان از رشت، رضا زمانی در این نشست که با حضور مازیار زارع سرمربی و پژمان نوری مدیرعامل و دست اندرکاران باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان برگزار شد گفت: باید از ظرفیت و توانمندی باشگاه های ورزشی برای انتقال آموزه های زیست محیطی استفاده کرد.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان با اشاره به اینکه این امضای تفاهمنامه سبب افزایش مشارکت اجتماعی در اجرای برنامه های زیست محیطی می شود، گفت: این اداره کل متعهد می شود که برای مربیان و بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی دوره های آموزشی زیست محیطی برگزار کرده و گواهینامه معتبر صادر کند.
وی گفت: حمایت از مربیان و بازیکنان دوستدار محیط زیست و حافظ طبیعت از اهداف امضای این تفاهمنامه است که به طور ویژه دنبال می شود.
رضا زمانی افزود: راه اندازی اردوهای تفریحی، آموزشی و ورزشی و همچنین افزایش میزان مشارکت اجتماعی در اجرای برنامه های زیست محیطی از دیگر برنامه های مورد تاکید است.همچنین مقرر گردید برنامه های مشترک بویژه در خصوص حفاظت از تالاب ارزشمند انزلی برگزار شود.

این گزارش می افزاید باشگاه ملوان بندرانزلی هم با امضای این تفاهمنامه متعهد شده است تا در اجرای برنامه های ویژه محیط زیست همچون روز زمین پاک، روز جهانی تنوع زیستی و… مشارکت فعال داشته باشد.
انجام تبلیغات زیست محیطی در ورزشگاه بندرانزلی با شعارهای حفاظت محیط زیست از دیگر بندهای مورد تعهد باشگاه ملوان بندرانزلی بوده است.
این گزارش می افزاید از سوی اداره کل محیط زیست گیلان تابلوی تصویر قو در تالاب انزلی و همچنین تابلویی  هنری تلفیقی از آرم  سازمان حفاظت محیط زیست به باشگاه ملوان اهدا گردید همچنین از سوی باشگاه ملوان نیز پیراهن این تیم با امضای مازیار زارع و پژمان نوری ونیز رضا زمانی به اداره کل محیط زیست گیلان اهدا شد.