دکتر صالحی برای بررسی وضعیت روده بزرگ به بیمارستان مراجعه کرده بود، با توجه به علایم بیماری تشخیص بر معاینه دقیق و انجام کولونوسکوپی برای وی داده شد

به گزارش ندای گیلان به نقل از ایسنا،دکتر ملک‌زاده، پزشک صالحی و فوق تخصص بیماری‌های گوارش و کبد ، پس از آخرین عیادت از صالحی که به دلیل مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری شده، گفت: دکتر صالحی برای بررسی وضعیت روده بزرگ به بیمارستان مراجعه کرده بود، با توجه به علایم بیماری تشخیص بر معاینه دقیق و انجام کولونوسکوپی برای وی داده شد.

وی افزود: پس از انجام کولونوسکوپی مشخص شد که قسمت ابتدایی روده بزرگ به پولیپ دچار شده است. پس از این اقدام، با تشخیص تیم پزشکی و اقدام به موقع بدون انجام عمل جراحی، تعداد زیادی پولیپ که در نتیجه وضعیت روده مشبک بیمار وجود داشت و شرایطی را ایجاد کرده بود که دیواره روده نازک شود، توسط کولونوسکوپ برداشته شد.

ملک‌زاده ادامه داد: از آنجا که وی پس از کولونوسکوپی درد شدیدی داشت، احتمال آن می‌رفت که یکی از حفره‌های روده به دلیل پولیپ، پرفوره شده باشد و به همین دلیل وی تحت عمل جراحی قرار گرفت و آن پولیپ نیز برداشته شد.

معاون وزیر بهداشت با تاکید بر آنکه وضعیت عمومی صالحی مطلوب است، ابراز امیدواری کرد که وی طی چند روز آینده از بیمارستان مرخص شود.

گفتنی است؛ دکتر سیدحسن هاشمی، وزیر بهداشت نیز 2 مرتبه از رییس سازمان انرژی اتمی عیادت کرده و در جریان روند درمان وی قرار گرفته است.

علت بیماری دکتر صالحی -ندای گیلان  آخرین وضعیت درمانی دکتر صالحی اززبان پزشکش