مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر متشکل از یک تیم امدادی از پایگاه ماکلوان و یک تیم از شعبه فومن با یک دستگاه خودروی آمبولانس و خودروی کمک دار به منطقه مذکور اعزام شدند.

به گزارش ندای گیلان از رشت،سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در گزارش مردمی مبنی بر گم شدن ۵ نفر مرد جوان در محور فومن به قلعه رودخان، منطقه فوشه، ییلاق دایلاسر به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر متشکل از یک تیم امدادی از پایگاه ماکلوان و یک تیم از شعبه فومن با یک دستگاه خودروی آمبولانس و خودروی کمک دار به منطقه مذکور اعزام شدند.

غلامی با اشاره به نجات پنج فرد مورد نظر گم شده افزود: پس از چندین ساعت عملیات جستجو، ۵ فرد مورد نظر توسط نیروی های امدادی هلال احمر پیدا شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی در پی نداشته است، اظهار داشت: پس از توزیع ۲۴ قرص نان، ۱۲ بطری آب معدنی و کنسروجات بین افراد مذکور، هر ۵ نفر به محل امن منتقل شدند.

سیاوش غلامی در انتها افزود: تلفن ۱۱۲ (ندای امداد) به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش حوادث احتمالی از سوی مردم است.