ستادهای انتخاباتی نمایندگان منتخب رشت و آستانه اشرفیه به خبر ابتلای این دو نماینده مجلس یازدهم به ویروس کرونا واکنش نشان دادند.

به گزارش ندای گیلان از رشت، از روز گذشته شایعاتی در خصوص ابتلای محمدعلی رمضانی دستک  و سیدعلی آقازاده منتخبان مردم رشت و آستانه اشرفیه به ویروس کرونا و بستری شدن رمضانی در بیمارستان مطرح شد که ستادهای انتخاباتی این دو نماینده منتخب به این شایعات واکنش نشان داده و ان را تکذیب کردند.

 

کانال رسمی محمدعلی رمضانی دستک در پیامی نوشت:

 

با عرض سلام
حال عمومی دکتر محمد علی رمضانی منتخب مردم شریف آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر خوب و خبر ابتلا به کرونا صحت ندارد. ایشان هفته قبل گرفتار سرماخوردگی شده بود و به علت ناراحتی ریوی در بیمارستان بستری شده است. در حال حاضر حال عمومی وی خوب است و مشکل خاصی ندارد. از مردم همیشه در صحنه انتظار می رود به هیچ وجه تحت تاثیر فضای مسموم رسانه ای که در ایام تبلیغات انتخاباتی نیز بشدت رواج داشته، قرار نگرفته و پیچ های رسمی دکتر در فضای مجازی را برای پیگیری اخبار و اطلاعات دقیق منبع اصلی قرار دهند.

به استحضار می رساند بمنظور افزایش آمادگی هاو جلوگیری موثر از گسترش شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز علمی و آموزشی، مراسم قدردانی و شکرگزاری ستاد دکتر محمد علی رمضانی که قرار بود فردا در تالار مرسده برگزار شود، لغو می‌گردد.

 

کانال رسمی آقازاده زیر در پیامی نوشت:

«پس از حضور شکوهمند مردم شریف شهرستان رشت در انتخابات ۲ اسفند و اعتماد مردم به سردار سید علی آقازاده عصر امروز جمع کثیری از حامیان سه نماینده منتخب با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند. سردار سید علی آقازاده به دلیل کسالت جسمانی در این مراسم حضور نداشت، در پیامی که توسط فرهاد شوقی، مسئول ستاد ایشان قرائت شد، ضمن تشکر از مردم به دلیل در اختیار گذاردن فرصت خدمتگزاری که برای وی فراهم آورده اند، ابراز امیدواری کرد بتواند در تحقق عدالت و مبارزه با فساد و ارتقاء سطح رفاه و معیشت زندگی مردم، نقش موثری در مجلس آتی ایفا کند. شایان ذکر است شایعات منتشره در فضای مجازی کذب بوده و حال عمومی سردار آقازاده رو به بهبود می باشد»