رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به این‌که رسیدگی فوق‌العاده‌ به پرونده «آتنا» آغاز شده است، گفت: در صورت صدور حکم دادگاه، اعدام قاتل آتنا در پارس‌آباد در ملاعام اجرا می‌شود.

به گزارش ندای گیلان حجت‌الاسلام محمدعلی قاصدی در جمع خبرنگاران افزود: رسیدگی فوق‌العاده و خارج از نوبت به این پرونده در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور این پرونده به‌صورت فوق‌العاده رسیدگی و حکم آن از سوی دادگاه کیفری یک استان صادر می‌شود که دادستانی مرکز استان نیز بر روند تحقیقات و آزمایشات تخصصی پزشکی قانونی، نظارت ویژه خواهد داشت. وی با بیان این‌که هدف ما اجرای کامل عدالت است، یادآور شد: هیچ‌گونه اغماض و چشم‌پوشی در ارتباط با بررسی این پرونده وجود نخواهد داشت و این قاتل حتماً به اشد مجازات خواهد رسید. رئیس کل دادگستری استان اردبیل خاطرنشان کرد: با وجود این‌که وقوع این حادثه تلخ و ناگوار برای ما بسیار تاسف‌برانگیز بود، ولی از هیچ تلاشی برای بررسی این پرونده دریغ نشده است.

اخبار مرتبط با قتل آتنا اصلانی را بخوانید:

 

برای خواندن تمام اخبار این پرونده .کلیک کنید

به گزارش ندای گیلان ستایش قریشی دختر 7 ساله افغان نیز سال گذشته مورد تجاوز و قتل قرار گرفته بود.تمام ماجرای قتل ستایش قریشی را اینجا بخوانید

همچین برای خواندن جدیدن ترین اخبار حوادث ایران اینجا را کلیک کنید.