فرماندار شهرستان شفت با تاکید بر بیان دستاوردهای نظام اسلامی توسط مسوولان گفت: دهه مبارک فجر امسال باید رنگ و بوی انتخاباتی داشته باشد.

به گزارش ندای گیلان از شفت؛ مهدی نقدی امروز در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری یوم الله دهه فجر شهرستان شفت با بیان اینکه در دهه فجر موضوع جهاد تبیین باید مهم‌ترین راهبرد باشد، اظهار کرد: برنامه‌های متنوع و مختلفی در دهه فجر امسال در شفت پیش بینی شده و مردمی بودن برنامه‌ها از مهمترین ویژگی آن است.

فرماندار شهرستان شفت افزود: مسؤولان دستگاه‌های اجرایی وظیفه تسهیل‌گری، پشتیبانی و حمایت از مردم را دارند و دهه فجر امسال نیز باید تجلی‌گاه و نمونه بارزی از خدمت رسانی به مردم در شهرستان باشد.

وی گفت: شهرداری و دهیاری‌ها باید نسبت به فضاسازی مناسب شهری و روستایی ویژه دهه مبارک فجر و با توجه به ایام پیش رو از جمله حلول ماه مبارک رجب، میلاد باسعادت امیرالمؤمنین (ع) و همچنین موضوع اساسی و اصلی این روزهای کشورمان یعنی انتخابات یازدهم اسفندماه اقدام کنند و موجب تزریق حال و هوای مثبت در جامعه شوند.

فرماندار شفت افزود: یکی از درس‌های اصلی انقلاب و دولت سیزدهم مردمی بودن و با مردم بودن مسؤولان است، همه ما به عنوان کارگزاران نظام باید انقلاب اسلامی را قدر بدانیم، انقلابی که برای پیروزی، دوام و سرافرازی آن خون‌های پاک بهترین مردان و زنان این آب و خاک بر زمین ریخته شده است.

نقدی ادامه داد: همه ما باید قدردان خون پاک شهیدان باشیم، بهترین و مؤثرترین شکل قدرشناسی از سوی ما مسؤولان در شرایط امروز، عمل به وظایف قانونی، رعایت تقوا و انصاف در عملکرد و کار و تلاش شبانه روزی در راستای رفع مشکلات مردم و پیشرفت شهرستان شفت است.

وی افزود: در اسفند ماه امسال ۲ انتخابات مهم برگزار می‌شود که می‌طلبد برنامه‌های دهه فجر با شکوه هر چه تمام تر و متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

نقدی تاکید کرد: برنامه‌های دهه فجر امسال با هدف جلب مشارکت حداکثری، پیام آور نشاط و شادابی و بیانگر خدمات نظام و دولت باشد.

فرماندار شفت تصریح کرد: مدیران نسبت به انعکاس خدمات نظام و دولت در راستای امید آفرینی گام بردارند و انتظار داریم دهیاران و شهرداران نسبت به آذین بندی شهر و روستا اقدام کنند.

فرماندار شفت گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۴۲ پروژه عام المنفعه با اعتبار بیش از ۱۷۳ میلیارد تومان در شفت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.