سرمربی سپیدرود رشت گفت: نمی‌دانم الان باید چه بگویم. از داوری تعریف کنم یا انتقاد؟! این اتفاقات در فوتبال می‌افتد. نمی‌دانم سام‌کن در آن صحنه چه گفت که داور از وسط زمین و میان این همه شلوغی شنید و او را اخراج کرد.

به گزارش ندای گیلان،علی کریمی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری حاضر شد و درخصوص این بازی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

علی کریمی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل سپاهان اصفهان گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی بود. موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها خلق شد. خوشبختانه در نهایت با سه امتیاز از زمین خارج شدیم و امیدواریم در ادامه لیگ برتر این روند را ادامه دهیم. جا دارد از بازیکنانم هم تشکر کنم که زحمت زیادی در این بازی کشیدند. این برد را به مردم رشت تبریک می‌گویم و امیدوارم اتفاقات خوبی تا پایان لیگ برای آنها رقم بخورد.

سرمربی سپیدرود در خصوص اخراج امید سام‌کن از روی نیمکت سپیدرود تصریح کرد: نمی‌دانم الان باید چه بگویم. از داوری تعریف کنم یا انتقاد؟! این اتفاقات در فوتبال می‌افتد. نمی‌دانم سام‌کن در آن صحنه چه گفت که داور از وسط زمین و میان این همه شلوغی شنید و او را اخراج کرد. به طور کلی باید کارشناسان در مورد داوری نظر دهند.

مهم این است ما ۳ امتیاز مسابقه را به دست آوردیم. طبیعتاً داوری هم حرف‌هایی داشت که در مورد آن در آینده صحبت می‌کنیم. فکر می‌کنم در نیمه نخست هم یک صحنه مشکوک پنالتی برای ما اتفاق افتاد که همانطور که گفتم باید کارشناسان در مورد آن نظر دهند. مهم این است ما از امتیاز میزبانی خود استفاده کردیم و با ۳ امتیاز از زمین خارج شدیم.

کریمی درباره اشتباهات خط دفاعی سپیدرود و اینکه باز هم در این مسابقه مهاجمان این تیم فرصت‌های زیادی از دست دادند، یادآور شد: طبیعتا در فوتبال همه اشتباه می‌کنند. الان من نمی‌توانم بگویم دفاع ما بد کار کرده است. شما عملکرد دفاعی سپاهان را هم دیدید. در فوتبال اگر اشتباهی رخ ندهد گلی رقم نمی‌خورد. تیمی هم برنده می‌شود که بتواند اشتباهات کمتری انجام دهد. در مورد ضربات آخر هم امروز بسیار خوب کار کردیم.

شما به دیدار دو هفته پیش ما نگاه کنید، مقابل گسترش فولاد ما در نیمه دوم کاملاً سرتر از حریف بودیم اما اصلاً نتوانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم. الان نسبت به آن موقع بسیار بهتر شدیم اما هنوز هم اعتقاد دارم برای بهتر شدن نیاز به کار داریم. دو هفته بعد لیگ برتر با وقفه‌ای روبه‌رو خواهد شد و ما می‌توانیم در آن تعطیلات روی نقاط ضعفمان بیشتر کار کنیم.

وی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه احساس می‌شود نیمکت تیم سپیدرود شلوغ‌تر از سایر تیم‌های است، عنوان کرد: از چه نظر نیمکت ما شلوغ است؟ مگر نیمکت‌های دیگر خلوت است؟ طبیعتا کسانی روی نیمکت می‌نشینند که اجازه نشستن دارند. شما فکر می‌کنید فدراسیون فوتبال اجازه می‌دهد همینطور افراد روی نیمکت بنشینند!

سرمربی سپیدرود درباره اینکه چرا میعاد یزدانی در لحظات پایانی بازی اجازه ورود به زمین را پیدا نکرد، گفت: نمی‌دانم در مورد یزدانی چه کسی باید کنار نام او علامت می‌زده که این کار را نکرده است. این بازیکن در لیست ما بود اما نمی‌دانم چرا این بازی نتوانستیم از او استفاده کنیم. سعی می‌کنیم در بازی‌های آینده این اتفاقات تکرار نشود و بی‌جهت تعویض‌های خودمان را از دست ندهیم.

کریمی در مورد اینکه اعلام شده بود باشگاه سپیدرود پس از این دیدار پاداش‌هایی به بازیکنان خواهد داد و آیا این اتفاق برای همه بازیکنان رقم خواهد خورد یا خیر، عنوان کرد: کار شما خبرنگاری است و فوتبال را دنبال می‌کنید. تا به حال شنیده‌اید بگویند بارسلونا به بازیکنانش پاداش داده است؟

نمی‌دانم این موضوعات چرا رسانه‌ای می‌شود و نباید این اتفاق بیفتد. طبیعتاً هر تیمی پیروز می‌شود بازیکنان آن پاداش می‌گیرند اما اینکه مبلغ این پاداش رسانه‌ای شود زیاد جالب نیست. من به طور حتم با مالک باشگاه در این مورد حرف می‌زنم. نباید چنین مسائلی رسانه‌ای شود.