تاریخ انتشار : چهار شنبه, 6 سپتامبر , 2017
شهردار رشت:
با مصاحبه و مشورت تصمیم به برخی جابجایی ها در شهرداری خواهم گرفت

نصرتی درخصوص تغییر و تحولات مدیریتی در شهرداری رشت اظهار داشت: با همفکری ، مشورت و مصاحبه از دوستان تصمیم به برخی جابجایی ها خواهم گرفت

به گزارش ندای گیلان،شهردار رشت اظهار کرد: برای پیشبرد اهداف شهری و رسیدن به توسعه پایدار باید در قدم اول ثبات و آرامش را درون خانواده شهرداری داشته باشیم.

نصرتی تصریح کرد: با ثبات و آرامش است که می توان امید داشت که خانواده بزرگ شهرداری رشت در انجام ماموریت های خود موفق عمل کند.

شهردار رشت ادامه داد: از تمام افراد تاثیرگذار استان انتظار کمک و حمایت را دارم ، اما مجری مطالبات مردم رشت این خانواده شهرداری است که طی روزهای آتی قرار است با دوستان مجموعه شهرداری رشت و رزومه آن ها بیشتر آشنا شوم.

نصرتی درخصوص تغییر و تحولات مدیریتی در شهرداری رشت اظهار داشت: با همفکری ، مشورت و مصاحبه از دوستان تصمیم به برخی جابجایی ها خواهم گرفت و اگر این خانواده که چندین بار هم تاکید کرده ام روی کلمه این کلمه ، با اقتدار و باصلابت شروع بکار کند قطعا دیگران هم حمایت می کنند.

شهردار اسبق قزوین در پایان خاطرنشان کرد: جلسات مختلفی در جهت تثبیت و رسیدن به یک هدف آرمانی با مجموعه کارکنان شهرداری که من نیز از جنس همین خانواده هستم خواهیم داشت ؛ چراکه هم برنامه کوتاه مدتی تعریف شده و همزمان برنامه های میان مدت را نیز باید جلو ببریم و این امر نیازمند هماهنگی متقابل است.تابناک


آخرین اخبار
پربازدیدها