سرپرست سابق تیم شهرداری فومن گفت:اعضای شورای شهر فومن کسانی هستند که بزرگترین اسپانسر‌های بومی این شهر را فراری دادند ولی چنان ظاهرنمایی می‌کنند که فقط این افراد دلسوز فوتبال فومن هستند.

به گزارش ندای گیلان از خبرورزشی،مهرداد زهری ، کاپیتان اسبق تیم ملی جوانان که سال گذشته سرپرست و مدیرفنی تیم شهرداری فومن بود، برای حل مشکل تیم فوتبال شهرداری فومن (قبل از اولین بازی تیم شهرداری فومن در لیگ دسته دوم کشور مقابل پرسپولیس گناوه درشهر فومن) یک فقره چک ضمانت نزد مالک اسبق باشگاه به امانت گذاشته بود با اجرای حکم قضایی با توقیف ماشین و اموالش مواجه شد و در حال حاضر ماشین او در پارکینگ توقیف است.

مهرداد زهری در گفت‌وگویی اظهار داشت: متأسفانه با آن‌که اعضای شورای شهر فومن و مالک اسبق می‌دانستند من فقط از روی کمک به تیم فوتبال شهرم این چک را به امانت پیش آن‌ها نهاده‌ام ولی جای تأسف دارد وقتی افراد به تعهدات خود عمل نمی‌کنند ما دچار مشکل می‌شویم. الان هم وقتی با اعضای شورای شهر تماس می‌گیرم دیگر کسی جواب مرا نمی‌دهد. انگار نه انگار به خاطر همین دوستان و باشگاه شهرداری فومن این مشکلات برایم پیش آمده است. این‌ها کسانی هستند که بزرگترین اسپانسر‌های بومی این شهر را فراری دادند ولی چنان ظاهرنمایی می‌کنند که فقط این افراد دلسوز فوتبال فومن هستند.