رییس کل دادگستری گیلان به همراه مسئولان قضایی و مدیران اجرایی صبح امروز با حضور در بخش لشت نشاء از آب بندان علی بوزایه بازدید و در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم این بخش حضور یافت.

به گزارش ندای گیلان از رشت،حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از مدیران اجرایی از آب بندان علی بوزایه در بخش لشت نشا بازدید کرد و در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم این بخش حضور یافت.
حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به دغدغه مردم لشت نشاء در خصوص تامین منابع آبی زراعی اظهار داشت: آب بندان علی بوزایه متعلق به اراضی کشاورزان این منطقه است و کسی حق ندارد در مورد مالکیت آن اقدام کند.
وی سنت وقف را سنت ممدوح پیشینیان در این منطقه عنوان نمود و گفت: این ابنیه و زمین های وقفی نباید مانع عمران و توسعه و ساخت و ساز باشد و مردم باید بتوانند به بهترین وجه از آن بهره مند شوند.
احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان در حاشیه این مراسم خاطرنشان کرد: موضوعاتی در خصوص طرح هادی و تغییر کاربری و قطع درختان و … در این بازدید و نشست مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ گردید.