محمود خمیسی،اسماعیل نظری ،زینال‌خیری و ایمان شوریابی با امضای قرارداد داخلی به باشگاه سپیدرود رشت پیوستند.

به گزارش ندای گیلان،محمدرضا زینال خیری و محمود خمیسی با عقد قراردادهای یک‌ ساله به عضویت باشگاه سپیدرود رشت درآمدند.

محمدرضا زینال خیری مدافع هافبک 28 ساله تبریزی که سال گذشته به‌عنوان کاپیتان در شهرداری تبریز عضویت داشت در فصل جدید پیراهن قرمز سپیدرود رشت را بر تن می‌کند.

وی سابقه بازی در تیم‌های شهرداری تبریز، ماشین‌سازی، گسترش فولاد تبریز، سایپا تهران، نفت و گاز گچساران، شهرداری اردبیل، مس کرمان، نساجی مازندران و فجرسپاسی را در کارنامه دارد و 2 سال پیراهن تیم ملی امید را بر تن کرده است.

همچنین محمود خمیسی مدافع باتجربه درودی که سابقه 4 صعود از لیگ دسته اول به لیگ برتر را دارد به جمع شاگردان علی نظرمحمدی پیوست.

خمیسی سابقه عضویت در تیم‌های سیاه‌جامگان، پدیده، راهیان کرمانشاه، گسترش فولاد، بادران، شهرداری ماهشهر، پارس جنوبی و نساجی مازندران را دارد.

سپیدرود پیش از این موفق شده بود تا با پویا نزهتی و میثم فردوسی از فصل گذشته قراردادشان را تمدید کند و با مهیار نوری، امید سام کن، میلاد تولایی، محمد روشندل، ایمان شوریابی و محمد اسماعیل نظری به‌عنوان بازیکن جدید قرارداد امضا کند.

از سوی دیگر ایمان شوریابی هافبک دفاعی گرمساری فوتبال ایران عصر امروز با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود در فصل جدید پیراهن سرخ سپیدرود رشت را بر تن خواهد کرد.

شوریابی در تیم‌های زیادی عضویت داشته که از آن جمله می‌توان به گلگهر سیرجان، نساجی مازندران، خونه به خونه بابل، برق جدید شیراز، پیام مشهد و شهرداری ماهشهر اشاره کرد.

علاوه بر این محمد اسماعیل نظری هافبک با تجربه تیم النصر عمان و استیل آذین تهران با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم سپیدرود رشت پیوست.

اسماعیل نظری سابقه حضور در تیم‌های پاس تهران و همدان، استیل آذین، پارسه، استقلال اهواز، پدیده مشهد و شاهین شهرداری بوشهر را دارد.

وی علاوه بر اینکه سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی امید را دارد در دو لیگ خارجی عمان و تایلند نیز بازی کرده است.

ایمان شوریابی

ایمان شوریابی

محمد اسماعیل نظری

محمد اسماعیل نظری

زینال‌خیری و خمیسی

زینال‌خیری و خمیسی