مالک باشگاه داماش گفت:تماشاگران داماش به عشق این تیم 1000 کیلومتر را با اتوبوس طی کردند تا تیمشان را از نزدیک تشویق کنند اما این در حالی است که پلیس آنها را محاصره کرد و به آنها گفت که حق ندارید بیایید.

به گزارش ندای گیلان،اسماعیل حاجی پور مالک داماش بعد از حاشیه های فراوان و غیر قابل باوری که درخلال برگزاری دیدار فینال جام حذفی بین دو تیم داماش و پرسپولیس به وجود آمد با بغضی که در گلو داشت اظهار داشت: تماشاگران داماش به عشق این تیم ۱۰۰۰ کیلومتر را  با اتوبوس طی کردند تا تیمشان را از نزدیک تشویق کنند اما این در حالی است که  پلیس آنها را محاصره کرد و به آنها گفت که حق ندارید بیایید. من نمی‌دانم که این چه بلایی است که نیروی انتظامی خوزستان بر سر تماشاگران داماش آورده است. من خودم عاشق خوزستان هستم و در زمان جنگ برای این خاک جنگیدم . خوزستان برای من با گیلان هیچ فرقی ندارد، اما نمی توانم این ظلم را فراموش کنم. حتی یک نفر از تماشاگران ما در ورزشگاه حضور ندارد.

وی در ادامه با ناراحتی شدید افزود : ما در جلسه شب گذشته با وجود اینکه میزبان بودیم به احترام تیم پرسپولیس پذیرفتیم که درصد بازی ۷۰-۳۰ باشد اما  حالا می بینیم مسئولان یک نفر از تماشاگران ما را راه ندادند. هم اکنون تماشاگران داماش  با شال و پرچم داماش گریه می کنند ومن نسبت به تک تک دانه اشک های این بچه ها مسئولم.

ایلنا