جبارکوچکی نژاد از توزیع کالابرگ 120 هزارتومانی بین 20 میلیون نفر از مردم خبر داد و گفت:این کالابرگ‌ها هر ماه به مبلغ حدود ۱۲۰ هزار تومان به ازای تعداد افراد هر خانوار شارژ می‌شود که با هدف تامین کالا‌های اساسی خانواده‌ها شامل برنج، گوشت و مرغ توزیع می‌شود.

به گزارش ندای گیلان،جبار کوچکی نژاد،  نماینده  مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت:کالابرگ‌های الکترونیکی برای تامین بخشی از کالا‌های اساسی خانوار‌ها توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه این کالابرگ‌ها هر ماه به مبلغ حدود ۱۲۰ هزار تومان به ازای تعداد افراد هر خانوار شارژ می‌شود ، افزود: این کالابرگ‌ها بین ۲۰ میلیون نفر از اقشار محروم جامعه که حقوق و مستمری دریافت نمی‌کنند توزیع می‌شود.

نماینده  مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کالابرگ‌های الکترونیکی برای بخش دیگری از اقشار جامعه که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی شده اند ماهانه حدود ۶۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

کوچکی نژاد با اشاره به استفاده از این کارت‌های خرید در مراکز خرید و فروشگاه‌های مواد غذایی ، افزود: کالابرگ‌های الکترونیکی با هدف تامین کالا‌های اساسی خانواده‌ها شامل برنج، گوشت و مرغ توزیع می‌شود.

وی  با بیان اینکه امیدواریم با اجرای این طرح بخشی از مشکلات معیشتی مردم حل شود، تصریح کرد: در تلاشیم در بودجه سال ۱۴۰۰ منابع بیشتری را برای گسترش خدمات در این بخش وتامین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم تامین کنیم./باشگاه خبرنگاران