سیدجواد هاشمی: چطور لخت شدن برای سینه زدن در مجالس عزاداری امام حسین اشکالی ندارد اما لخت شدن در یک سریال اشکال دارد؟

به گزارش ندای گیلان از رشت،سیدجواد هاشمی بازیگر سرشناسی که بیشتر به خاطر بازی در فیلم های جنگی و نقش های مذهبی شناخته می شود، در مصاحبه ای با رکنا به حاشیه های اخیری که حول لخت شدن او در یک سکانس از سریال «زخم کاری» ایجاد شده واکنش نشان داد. ماجرا از آنجا آغاز شد که در یکی از سکانس های این سریال خبرساز، سیدجواد هاشمی در کنار یک استخر لخت دیده می شود که البته با توجه به حضور در استخر امری طبیعی به نظر می رسد. پس از انتشار این تصاویر بود که بسیاری گفتند با توجه به پیشینه بازی های این بازیگر، چنین تصویری از او و لخت شدنش در یک سریال در شأن وی نبوده است.

هومن حاجی عبداللهی در واکنش به این ماجرا در اینستاگرام خود نوشت: «سالها باهاش کار کردم همیشه منش شهدا رو داشت، دو ساله یخورده ازش بیخبرم تا بخودم بجنبم توی یه کار لخت شد». در ادامه روابط عمومی برنامه «نشان ارادت» اعلام کرد که قسمت مربوط به حضور سیدجواد هاشمی به عنوان مهمان پخش نخواهد شد و برنامه حضور شهرام عبدلی جایگزین وی شد، موضوعی که باعث گردید شایعاتی در مورد ممنوع التصویری هاشمی بعد از آن سکانس جنجالی قوت بگیرد. در ادامه روابط عمومی برنامه «نشان ارادت» ممنوع التصویری سیدجواد هاشمی را رد کرده و مدعی شد برنامه مربوط به او در روز چهارشنبه پخش خواهد شد.

اکنون سیدجواد هاشمی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار رکنا به این شایعات چنین واکنش نشان داده است: «بله پس از منتشر شدن این قسمت از فیلم ملاحظاتی انجام شده است که موجب عدم حضور من در برنامه “نشان ارادت” بوده اما اینکه این ملاحظات چقدر می تواند درست باشد و چقدر احمقانه؟ من نمی دانم! به اعتقاد من این ماجرا ربطی به هم ندارد اما اصولاً به هم ربطشان می دهند. بنده هم کنار استخر لخت میشم هم توی هیئت امام حسین. در خصوص این حواشی می توانم بگویم چطور لخت شدن برای سینه زدن در مجالس عزاداری امام حسین اشکالی ندارد و لخت شدن در کنار استخر آن هم برای ایفای نقش در یک سریال اشکال دارد؟».

هاشمی با اشاره به اینکه در این موضوع بیش از حد جنجال صورت گرفته می گوید: «مداحان بسیاری داریم که برای عزاداری لخت می شوند؛ تلویزیون و فضای مجازی به راحتی آن ها را نشان می دهند، اگر لخت شدن اشکال دارد پس در هیئت های امام حسین مشکل بیشتری ایجاد می کند. من ظاهرا قربانی عرف غلط جامعه شده ام، نه در مورد این ماجرا ، در همه موارد من مورد ظلم قرار دارم. من هر حرکتی که می کنم و هر حرفی که می زنم حاشیه ساز می شود و مردم هجمه های زیادی را برای من ایجاد می کنند.شوخی مردم و دوستان اشکالی ندارد چون جامعه نیاز به تفریح و شوخی دارد اما برخی از مردم و مذهبیون خیلی جدی از من انتقاد کرده اند».