احمدی گفت:دهیار،شورا، بخشدار،قوه مقننه،مجریه و قضاییه و تمام کسانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت می کنیم،باید بتوانیم مردم را به آینده امیدوار کنیم.

به گزارش ندای گیلان،سیدمحمد احمدی در مراسم افتتاح پروژه های بخش خمام،با گرامیداشت دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه،اظهار کرد:هنر کارگزاران و دولتمردان،ارکان نظام و هرکسی که در این عرصه به مردم خدمتی را ارائه می کند،تزریق امید به جامعه است.

سرپرست فرمانداری رشت با بیان اینکه تعریف از «امید» باور به نتیجه مثبت یک رویداد است،افزود:دهیار،شورا، بخشدار،قوه مقننه،مجریه و قضاییه و تمام کسانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت می کنیم،باید بتوانیم مردم را به آینده امیدوار کنیم.

احمدی با بیان اینکه زندگی بدون انتظار عبث و بیهوده است،تصریح کرد:«امید» مترادف با «انتظار» است،لذا با تمام محدودیت هایی که دولت با آن مواجه است،موظفیم که با خدمت به مردم جامعه را به آینده امیدوار کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از ابعاد انقلاب اسلامی را انقلاب فرهنگی دانست و افزود:ریشه های انقلاب ما به نهضت عاشورا گره خورده و اعتقاد داریم که این انقلاب را باید به آیندگان بسپاریم.همه این عوامل نشاندهنده این است که ما باید تزریق امید را به جامعه داشته باشیم.

احمدی اضافه کرد:تزریق امید به جامعه یعنی شفافیت و نباید از حضور در جمع مردم واهمه داشته باشیم،نباید از خواسته و انتقاد مردم هراس داشته باشیم زیرا پذیرفته ایم که برای خدمت به مردم آمده ایم.مردم بدانند که با نیت خدمت به مردم آماده هستیم،قطعا از ما جلوتر وارد عرصه می شوند.

سرپرست فرمانداری رشت بیان کرد:مردم همواره برای حفظ انقلاب در راهپیمایی حضور می یابند،تا به دنیا اعلام کنند که با وجود موانع و مشکلات همچنان از اهداف و آرمان های انقلاب دست نمی کشند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از الزامات هر انقلاب و حکومتی اصل عدالت است،ادامه داد:در شهرستان رشت بنا داریم برای فصل بودجه ریزی سال آینده در بخش ها حضور یابیم و به طور عادلانه و براساس اولویت ها اقدام به برنامه ریزی می نماییم در حال حاضر مطالعات لازم انجام گرفته و می دانیم که روستاها چه کاستی هایی دارند.

سرپرست فرمانداری رشت گفت:باید طبق یک برنامه ریزی زمانبندی شده با همکاری نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اقدام به رفع کاستی ها در سطح شهرستان نماییم.

گفتنی است؛همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر پروژه های خانه بهداشت دافچاه، 11 خانه مددجویی در روستای کویشا، فروشگاه وارش روستای زیرده، پل روستایی دهنه سر شیجان،رستوران آکواریوم،آسفالت راه روستایی تازه آباد خواچه کین در بخش خمام به بهره برداری رسید و در مجموع در این بخش 24 پروژه با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در ایام دهه فجر افتتاح شد.