مراسم تجلیل از مدل آوران المپیاد ملی مهارت و مدیران برتر آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای شهرستان رودسر که پیش از ظهر چهارشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد

به گزارش ندای گیلان؛امیر جانبازی در مراسم تجلیل از مدل آوران المپیاد ملی مهارت و مدیران برتر آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای شهرستان رودسر که پیش از ظهر چهارشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی اقتصادی درون زا است.

وی با بیان اینکه منظور از اقتصاد درون زا استفاده بهینه از امکانات و پتانسیل های کشور، استان و شهرستان است، افزود: نیروی انسانی کارآمد و متخصص مهم ترین مولفه تحقق اقتصاد مقاومتی است که باید به نحو احسن از این امکانات و نیرو استفاده کرد.

فرماندار رودسربا اشاره به اهمیت موضوع آموزش، خاطرنشان کرد: موضوع آموزش بحثی است که در همه حوزه ها و بخش ها باید به آن توجه ویژه ای شود.

وی با اشاره به مدال آوران المپیاد ملی مهارت، تصریح کرد: نخبگان علمی مایه مباهات شهرستان بوده و تقدیر و تجلیل از زحمات و تلاش های آن وظیفه مسئولان است.

جانبازی با اشاره به ضرورت استمرار موفقیت های کسب شده در طی سال های آتی، افزود: باید بسترهای حضور موفق نخبگان علمی را فراهم کنیم.

در این مراسم از ۱۱ مهارت آموز برتر المپیاد ملی مهارت و ۱۴  نفر از مدیران و مربیان آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای شهرستان رودسر با اهدایای هدایایی تجلیل شد.