مدیر عامل شرکت سیمان خزر به منظور پیگیری موانع تولید شرکت، خصوصا قطعی گاز مصرفی و سوخت جایگزین (مازوت) با دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ندای گیلان از رشت،دکتر اسحق جمال امیدی، مدیر عامل شرکت سیمان خزر به منظور پیگیری موانع تولید شرکت، خصوصا قطعی گاز مصرفی و سوخت جایگزین (مازوت) با دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان خزر در این دیدار مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر ضمن تبریک انتصاب دکتر عباسی به عنوان استاندار گیلان و آرزوی موفقیت و سربلندی برای ایشان همچنین تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روزپرستار در راستای شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید ، پشتیبانی ها و مانع زادیی ها به تشریح وضعیت سیمان در استان گیلان طی سال جاری و تبیین افق و چشم انداز آن در سال پیش رو پرداخته وخلاصه‌ای از اقدامات انجام شده در یکسال گذشته با تاکید و تکیه بر توان پرسنل سخت کوش و دلسوز شرکت و نیز پتانسیل بالای علمی و عملی متخصصین جوان این واحد تولیدی را توضیح دادند.
دکتر اسحق جمال امیدی موانع و مشکلات تولید در شرکت سیمان خزر از جمله محدودیت های انرژی (گاز، مازوت و برق) و ذخایر معادن را عنوان و خواستار مساعدت و دستور ویژه استاندار محترم شد.
در این دیدار دکتر عباسی استاندار گیلان نیز ضمن خیرمقدم و تشکر بابت تلاشها و فعالیت های اقتصادی و تولید سیمان دستور لازم برای رفع موانع تولید و نیز رهنمود مقتضی جهت تسهیل امورکارخانه سیمان خزر را به مهندس فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری صادر کرد.
استاندار گیلان در خاتمه این دیدار و. در صحبت های خود اظهار داشت: معاونت امور اقتصادی ارتباط تنگاتنگی با واحد سیمان خزر داشته و نتایج حاصله را نیز به ایشان منعکس نماید