در پی کشف دو سر بریده متعلق به یک زن و مرد در خیابان شیخ بهایی تهران، تنه زن در مرکز بازیافت تهران پیدا شد.

به گزارش ندای گیلان، هفته گذشته در پی تماس فردی و اطلاع از وجود دو سر سوخته در خیابان شیخ بهایی، پیگیری ماموران برای یافتن عاملان و شناسایی هویت سر‌ها آغاز شد. این دو سر سوخته به یک مرد و زن تعلق داشتند.
با حضور نیروی انتظامی در محل مشخص شد محل این جنایت جای دیگری بوده و سپس سرها به این منطقه منتقل شده است.
با دستور قضایی سرها به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران تحقیقات برای کشف تنه قربانیان و شناسایی هویت آن ها را آغاز کردند.
تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که روز پنج شنبه کارگران مرکز بازیافت زباله تهران با تنه زنی در میان زباله ها رو به رو شدند و موضوع را به پلیس گزارش کردند. ماموران با حضور در محل متوجه شدند تنه متعلق به زن جوانی است که سر ندارد.
به دلیل این که احتمال می دادند تنه متعلق به سر سوخته باشد، آزمایش های لازم انجام و مشخص شد فرضیه آن ها درست بوده است.
عامل یا عاملان این جنایت هولناک تنه زن جوان را پس از قتل در داخل سطل زباله ای در تهران رها کرده بودند.
جست وجو برای یافتن تنه مرد جوان هم ادامه دارد. ماموران به دنبال هویت این دو نفر هستند.

سجاد منافی‌آذر درباره اجساد سرهای بریده شده که روز چهارشنبه در اتوبان شیخ بهایی پیدا شده بود، گفت: یک نیم‌تنه و بخشی از پا در نقطه دیگری از تهران پیدا شده که در حال انجام آزمایشات DNA هستیم تا مشخص شود این پیکر متعلق به سرهای پیدا شده است یا خیر.

بازپرس امور جنایی تهران با بیان اینکه این نیم‌تنه دیروز عصر پیدا شده، ادامه داد: این نیم‌تنه که در مرکز بازیافت زباله تهران در منطقه کهریزگ‌‌ رها شده بود برخلاف سر‌ها دچار سوختگی نشده و متعلق به زنی جوان است. ما همچنان در حال تحقیق و بررسی روی این پرونده هستیم تا ان‌شاءالله هر چه سریع‌تر به نتایج قطعی برسیم.

بازپرس امور جنایی تهران با بیان اینکه مقتولان به ضرب گلوله به قتل  رسیده‌اند، خاطرنشان کرد: دو گلوله به سر خانم و یک گلوله به سر آقا شلیک شده که عامل مرگ نیز همین گلوله‌ها بوده و پس از مرگ سر‌هایشان را جدا کرده‌اند

یک نیم‌تنه و بخشی از پا در نقطه دیگری از تهران پیدا شده که در حال انجام آزمایشات DNA هستیم تا مشخص شود این پیکر متعلق به سرهای پیدا شده است یا خیر.

یک نیم‌تنه جسد و بخشی از پا در نقطه  از تهران پیدا شده و پزشکی قانونی در حال  انجام آزمایشات DNA است تا مشخص شود این پیکر متعلق به سرهای پیدا شده است یا خیر.