مدیر کل بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اینکه مقاوم سازی مسکن روستایی از اولویت های این نهاد است، گفت: امسال طرح هادی در ۱۴۴ روستای گیلان بازنگری می شود.

به گزارش ندای گیلان از رشت،حامد دائمی در دیدار معاونین و جمعی از کارکنان بنیاد مسکن با نماینده ولی فقیه در گیلان حساب ۱۰۰ امام (ره) را در راستای کمک به احداث مسکن محرومان عنوان کرد و گفت: عمران و آبادی و مقاوم سازی مسکن روستایی به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی محول شده است، بیان کرد: افراد محروم و متقاضیان کم برخوردار جامعه هدف ما را تشکیل می‌دهند.

مدیر کل بنیاد مسکن گیلان در ادامه از فعال شدن انجمن خیرین مسکن ساز گیلان خبر داد و تصریح کرد: حساب ۱۰۰ امام (ره) در راستای کمک به احداث مسکن اقشار محروم جامعه ایجاد شده تا افرادی بی بضاعت بتوانند صاحب مسکن شوند.

وی مقاوم سازی واحدهای بی دوام و کم دوام روستایی را از اولویت‌های این نهاد عنوان کرد و افزود: اجرا و بازنگری در طرح‌های هادی روستایی از جمله برنامه‌های بنیاد مسکن استان است و در این راستای امسال در ۱۴۴ روستا بازنگری طرح هادی انجام می‌شود.

کد خبر ۵۳۶۱۸۷۱