مدیر آرش مارکت زیباکنار از راه اندازی صفحه اینستاگرامی آرش مارکت خبر داد.

به گزارش ندای گیلان از رشت و به نقل از دپارتمان رسانه هلدینگ آرش منطقه آزاد انزلی، صفحه اینستاگرامی مرکز خرید آرش در زیباکنار گیلان آغاز بکار کرد.
به گفته مهندس وحید اصغرنژاد مدیر آرش مارکت تمامی امور مربوط به استخدام نیروی کار در این مرکز خرید و سایر امورات و خدمات فروش حضوری و آنلاین از طریق این صفحه به آدرس arashmarketco@اطلاع رسانی خواهد شد.
مرکز خرید آرش در منطقه زیبا و توریستی زیباکنار، واقع در ساحل دریای کاسپین واقع شده است که بعنوان یکی از مراکز خرید مدرن برای رفاه حال مردم بومی منطقه و شهرها و روستاهای اطراف و همچنین گردشگرانی که به این منطقه سفر می‌کنند احداث گردیده است.
این مرکز خرید دارای ۷۰ غرفه فروشگاهی است که دارای کاربری های گوناگون و غیر تکراری است که اجناس آن دارای درجه بندی و قیمت های متفاوت بوده تا هر فردی با هر میزان قدرت خرید بتواند در آن خرید نماید.
از جمله خدمات متمایز آرش مارکت نسبت به تمام مراکز خرید استان گیلان ارائه خدمات پست اکسپرس به محدوده روستاهای همجوار است که مشتریان می توانند با سفارش آنلاین، کالای مورد نظر را با پست اکسپرس در چند تنوع متفاوت درب منزل خود دریافت کرده و کالای مورد دلخواه خود را انتخاب نمایند و سپس مبلغ آن را پرداخت کنند.
از جمله خدمات مهم آرش مارکت فروش آنلاین و پشتیبانی خدمات پس از فروش به سراسر کشور است که می توان گفت این مرکز خرید در آینده به یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین کشور تبدیل خواهد شد.
در کنار فضای فروشگاهی آرش مارکت وجود یک رستوران متمایز با منوی متفاوت و سرو غذای با کیفیت و همچنین کافی شاپ و فود کورت و پارک بازی کودکان از بخش های دیگر این مرکز خرید محسوب میگردد که در نوع خود قابل توجه است.
وجود یک سالن همایش ۴۰۰نفره جهت برگزاری استارت آپ ها و جنگ های شادی و سایر همایش ها و برنامه ها بر متمایز بودن این مرکز خرید افزوده و آن را به یک مجتمع خدمات رفاهی مدرن تبدیل کرده است.
با توجه به پیشرفت فیزیکی قابل توجه این مرکز خرید و آماده سازی کامل فضای فروشگاهی و غرفه ها در فاز اول و افتتاح آن در آینده نزدیک سایر بخش های آن نیز در فاز دوم که در حال آماده سازی است به بهره برداری خواهد رسید.